Skocz do zawartości

Błędna Informacja We Wniosku Wizowym


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem. Starajac sie o wize turystyczna za pierwszym razem w pytaniu o "innych krewnych w Usa" wpisałem nie. Jednak juz po aplikacji zakonczonej odmowa, dowiedzialem sie o tym, ze nieslubny syn mojego dziadka tam przebywa legalbie jest obywatelem chyba. Nie ma z nim zadnego kontaktu. Pytanie brzmi co napisac przy drugim podejsciu po wize? Przedstawiajac sprawe w ten sposob ryzykuje zakazem wjazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam. Mam pewien problem. Starajac sie o wize turystyczna za pierwszym razem w pytaniu o "innych krewnych w Usa" wpisałem nie. Jednak juz po aplikacji zakonczonej odmowa, dowiedzialem sie o tym, ze nieslubny syn mojego dziadka tam przebywa legalbie jest obywatelem chyba. Nie ma z nim zadnego kontaktu. Pytanie brzmi co napisac przy drugim podejsciu po wize? Przedstawiajac sprawe w ten sposob ryzykuje zakazem wjazdu?

Dowiedziales sie od kogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafie kłamać.Mowiac TAK pewnie konsul stwierdzi, ze wiedzialem o nim wczesniej i ukarze mnie zakazem. Mowiac NIE dopuszcze sie krzywoprzysiestwa, ktore moze wyjsc gdy ktos inny z rodziny wystapi o wize. Do USA tak bardzo mi sie nie spieszy, jedank czy dostane wize teraz czy nie chcialbym miec czyste sumienie, dzieki temu moja sytacja bedzie otwarta na przyszlość. Stope postawić tam w swoim zyciu muszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly6 ja mam matkę i ojca w Polsce, brata też. Dwie siostry i brat ojca jest w USA. Jest też trochę rodziny w Kanadzie. Gdyby konsul-ka zapytała mnie o to, czy mam rodzinę w USA, odpowiedziałbym, że nie. Jaka to rodzina, jak sióstr ojca w ogóle nie pamiętam, a brata widziałem ostatnio około 1996 roku :). Rodzina z Kanady odwiedza Polskę co dwa lata, a ze Stanów Zjednoczonych tylko dzwonią. Wszyscy są legalnie.


Nie potrafie kłamać.Mowiac TAK pewnie konsul stwierdzi, ze wiedzialem o nim wczesniej i ukarze mnie zakazem. Mowiac NIE dopuszcze sie krzywoprzysiestwa, ktore moze wyjsc gdy ktos inny z rodziny wystapi o wize. Do USA tak bardzo mi sie nie spieszy, jedank czy dostane wize teraz czy nie chcialbym miec czyste sumienie, dzieki temu moja sytacja bedzie otwarta na przyszlość. Stope postawić tam w swoim zyciu muszę.

To nie jest rodzina, chyba nawet gdzieś czytałem o tym, ze rodzina, to matka, ojciec, brat, siostra. Reszta to ,,piąta woda po kisielu" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...