Skocz do zawartości

Błędna Informacja We Wniosku Wizowym


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cyrk nie cyrk ale ja zaczynam rozumieć sens istnienia firmy ktora wypelnia wniosek za takiego delikwenta. Zaczynam rozumieć ze firmy te pisząc ze dzięki nim szanse rosną, piszą prawdę... Ciekawe co by wpisał gdyby sie dowiedział ze siostra dziadka po stryjecznym wujku od strony babki matki ma dalsza rodzine w USA, wpisał by?

Niech lepiej napisze jaki ma powód wizyty w USA i jakie ma na to mniej więcej fundusze. Jak chce sie poruszać po tym USA, tu jest klucz do poprawnej oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) Inne wizy rodzinne (ang. Other Relatives)

Istnieje jeszcze kilka innych kategorii rodzinnych, które uprawniają do zielonych kart niektórych krewnych obywateli USA oraz posiadaczy zielonej karty (rezydentów). Liczba zielonych kart dla nich jest jednak ograniczona i często muszą oni czekać na upragniony dokument przez wiele lat. Zielone karty dostępne są dla:

Pozostających w stanie wolnym i posiadających więcej niż 21 lat dzieci obywatela USA

Niezamężnych córek, nieżonatych synów oraz małżonków/ek Rezydentów USA (posiadaczy zielonych kart)

Zamężnych córek i żonatych synów obywateli USA

Braci i sióstr obywateli USA (obywatel USA musi mieć co najmniej 21 lat)

WAŻNE: Petycje o zieloną kartę dla swoich krewnych nie mogą być składane przez dziadków, ciotki, wujów, teściów i kuzynów

Czy z takiej informacji można wywnioskować definicje other relatives w kontekscie wniosku na wize turystyczną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, do USA się w najbliżyszym czasie sie nie wybieram. Poprostu bardzo mnie nurtuje kwestia "other relatives" i tego, ze moge zostać posądzony o kłamstwo i pożegnać sie na zawsze z perspektywa odwiedzenia Ameryki. Dlatego chcialbym już teraz znać swoja sytuacje i nie ryzykować bana u konsula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi LX, chodzi mi o to, że chce być czysty jak łza. Nie chce mieć sytacji, ktorej konsul wynajdzie mi tego krewnego i mnie ukarze, już nawet jeżeli dostane te wczesniej wize. Tak jak wspomnialem mam rodzine, ktora rownież bedzie chciala usa odwiedzić. Ja nie chce za wszelka cene dostac sie do USA i sie rozplynać tam pracujac na czarno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi LX, chodzi mi o to, że chce być czysty jak łza. Nie chce mieć sytacji, ktorej konsul wynajdzie mi tego krewnego i mnie ukarze, już nawet jeżeli dostane te wczesniej wize. Tak jak wspomnialem mam rodzine, ktora rownież bedzie chciala usa odwiedzić. Ja nie chce za wszelka cene dostac sie do USA i sie rozplynać tam pracujac na czarno.

Jest cos takiego jak zdrowy rozsadek. Jest rowniez powiedzenie: nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu. Grzebiesz w informacjach odnosnie wiz, ktore Cie nie dotycza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest cos takiego jak zdrowy rozsadek. Jest rowniez powiedzenie: nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu. Grzebiesz w informacjach odnosnie wiz, ktore Cie nie dotycza.

Chyba obecnie nic go nie dotyczy, bo on sie w najbliższym czasie do stanów nie wybiera. Chyba czas temat zamknąć. Powodzenia Carlos w przyszlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...