Skocz do zawartości

Moje Szanse Na Wize.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dałem plamy. Wtedy, jak by nie ten pierwszy wniosek to we wniosku porostu bym napisał ze lecę z zona (ma zielona kartę) w odwiedziny do teściowej przy okazji pozwiedzać, w Polsce zaczynam budować dom tak.ze nie w głowie mi tam zostać na stałe, ta ciocia wszystko teraz psuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge tylko powiedziec, ze od poczatku kombinowales i klamales (ciocia a tesciowa to jednak roznica) i sam sobie utrudniles wszelkie starania sie o wize. Nikt ci raczej nie pomoze. Wypelni wniosek tak jak uwazasz, idz i zobacz co konsul powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem było to może 4 lata temu wiązalem z tym nadzieje otrzymałem zaproszenie od przyszłej teściowej a we wniosku wpisałem ze zaproszenie dostałem od cioci i do niej chce lecieć, teraz sytuacja jest całkiem inna, poslubilem swą Dziewczynę pracuje w tej.samej firmie co 4 lata temu, Zaczynam budowę domu. a do USA bym chciał lecieć we wrześniu na miesiąc,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslałem ze jak wpisze ze chcę leciec z narzeczoną do przyszłej tesciowej to napewno odrzucą wniosek , teraz wiem ze trzeba było napisac wprost a nie udawac ze lecę do cioci bo to samo w sobie jest smieszne , chce leciec do chicago bo tam miałbym darmowy pobyt u tesciowej , teraz wpisze pewnie ze chce leciec z zoną na miesiąc ale musze wpisac tez jej rodowe nazwisko i bedzie takie samo jak niby cioci, sly6 co bys na swoim miejscu wpisał jak bys za pierwszym razem popełnił taki bład jak ja , lece do chicago z zoną a zatrzymam sie gdzie ? ciągnąc dalej ze u cioci bo nie wiem co wpisac u kogo sie zatrzymam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy byl mlody i kazdy popelnil cos nie tak.

masz ten plus ze masz zone,masz za co leciec i ja bym lecial gdzies po za Chicago.,aby tego nie ruszac

a jak tak chcesz leciec do Chicago to wpisz juz prawde i zobaczysz jak bedzie :)

Nie mozesz wpisac ze znow Ciocia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...