Skocz do zawartości

Moje Szanse Na Wize.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Z tego co mi sie wydaje, to problem jest. Zona nie moze go sponsorowac ani nic, dopoki nie ma obywatelstwa. Poprawcie mnie, jesli sie myle. Wiec jakby wyjechac z zona i konsul widzialby, ze ona posiada staly pobyt, to pewnie od razu stal by sie podejrzliwy i zalozyl, ze jada tam oboje na stale :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu jest problem że nawet jak napisze prawde ze lecę z zoną która ma zieloną karte to konsul może odrazu odrzucic mnie bo pomyśli ze chcę leciec na stałe , jedynie musiał bym mu udowodnic ze buduję tu dom i prace mam te same co kulka lat temu , ale tez wtedy moze pomyślec ze lece na zarobek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to normalne ze tak pomysli. Ja 2 razy dostalem odmowe wizy turystycznej jak chcialem jechac do ojca ktory byl legalnie w USA. Chociaz nie mialem intencji aby zostac tam nielegalnie to i tak konsul pwewnie tak sobie pomyslal.

Inaczej bylo z zielona karta, dostalem ja bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

zdecydowałem sie podejsc drugi raz o wize turystyczną za pierwszym razem skłamałem i wpisałem ze chce leciec do cioci tak naprawdę była to przyszła tesciowa teraz po kilku latach chciałbym spróbowac jeszcze raz , moja zona ma zieloną karte i jesli napiszę teraz prawdę że chcę wraz z zoną leciec do chicago i zatrzymamy się u tesciowej (tej samej która była niby ciocią) to czy to przejdzie ? jeśli konsul spyta o to i da mi dojsc do głosu to powiem mu prawde ze za pierwszym razem skłamałem wpisując ze lece do cioci bo tak naprawdę była to przyszła tesciowa , co o tym myślicie ?????

jeśli chodzi o mnie to pracuje w tej samej firmie co kilka lat temu od wniosku o wize za pierwszym razem zmieniło sie to że wziołem ślub rodzicie przepisali mi działke budowlaną na której zaczelismy w tym roku budowę domu , macie jakies porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...