Skocz do zawartości

Selfsponsoring Na Zieloną Kartę (?)


Rekomendowane odpowiedzi

jaco0403 chyba ma trochę racji, bo kiedy jeszcze studiowałem to jeden koleś z uczelni też załatwiał sobie przez "służbę u wójka Sama" pobyt stały, coś tam opowiadał, ale służba mundurowa to nie moja bajka, więc nie dopytywałem nic więcej.

P.S. Może babka w emigration podpowiedziała żeby do woja się zaciągnął, bo łatwiej o papiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

PRZYPADKI TAKIE SIE ZDARZAJA A TERAZ MAMY ROK 2015 A WTEDY BYL 2010

napisalem to duzymi literami ze kiedys latwiej bylo takie cos zrobic a teraz

no wlasnie ,jak sie nie zna dobrze przepisow,,pracodawce, do tego pewna Pani nie pomoze to jest du,,,a nie GC

ten kolega nie mogl na siebie zlozyc papierow a zrobil to pracodawca ,i teraz jak pisac to wszystko

a co do wojska to od kiedy to forum jest to pisalismy o tym wiele razy

i faktycznie nie mozna laczyc sponsorowania pracowniczego do rodzinnego.,inny rodzaj ,

I teraz kto ma tyle szczescia aby znalesc takiego pracodawce ;) taka poznac Pania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaco0403 chyba ma trochę racji, bo kiedy jeszcze studiowałem to jeden koleś z uczelni też załatwiał sobie przez "służbę u wójka Sama" pobyt stały, coś tam opowiadał, ale służba mundurowa to nie moja bajka, więc nie dopytywałem nic więcej.

Tylko zeby wstapic do wojska potrzebujesz GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sluzbie w wojsku tez wiele razy pisalsimy na tym forum

I teraz mozna pisac o kazdej sprawie,lecz jak sie grysc w szczegoly to nie wyglada to tak dobrze jak na samym poczatku :)


Kaer nie zupelnie ;)

byl i chyba nadal jest taki program ze bedac min 2 lata legalnie i majac uzdolnienia potrzebne dla wojska mozesz byc przyjetym.,majac np wize studencka

i teraz nalezy byc dobrym i poszukiwanym,jest aby pewna pula miejsc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zeby wstapic do wojska potrzebujesz GC.

Nie będę się kłócił, bo tylko słyszałem, że jakieś programy czy coś US Army organizowało, z 5 lat temu ( dawno i nie prawda).

Od początku ta droga emigracji mnie nie interesowała więc nie zgłębiałem tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaer nie zupelnie ;)

byl i chyba nadal jest taki program ze bedac min 2 lata legalnie i majac uzdolnienia potrzebne dla wojska mozesz byc przyjetym.,majac np wize studencka

i teraz nalezy byc dobrym i poszukiwanym,jest aby pewna pula miejsc :)

Wiem sly6, ale to jest tak rzadkie, ale trzeba miec wlasciwa wize, wiek i jeszcze program musi byc otwarty.

Do reszty, jak sly6 mowil, co bylo kiedys dzis juz jest inaczej. Jest loteria na wize pracownicza, szanse spadaja, wiec do bylo w 2008 czy 10 nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że w koncu sobie wszystko wyjasnilismy. Mojemu koledze się to udało, ale mial rzyczywisie duzo szczescia głownie przez to, że jego sprawą zainteresowała się ta kobieta z urzędu imigracyjnego i mu pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...