Jump to content

Wiza Turystyczna


Recommended Posts

Witam, chciałbym sie dowiedzieć ile kosztuje opłata za wize turystyczną i jakie mam szanse na pozytywne jej rozpaczenie. Skończylismy liceum zaoczne, aktualnie nie pracujemy ale chcemy kontynuować nauke, nie mamy nikogo w stanach. Chcemy jechać pozwiedzać do Chicago i NY na 2 tygodnie. Pieniadze na wyjazd mamy. Czy poczeba przedstawić zaświadczenie o kontynuacji nauki. Czy można iść na rozmowe z kolegą.

Z góry dzięki na odpowiedz

Link to comment
Share on other sites

Witam, chciałbym sie dowiedzieć ile kosztuje opłata za wize turystyczną i jakie mam szanse na pozytywne jej rozpaczenie.

Skończylismy liceum zaoczne, aktualnie niepracujemy ale chcemy kontynuować nauke, nie mamy nikogo w stanach. Chcemy jechać pozwiedzać do Chicago i NY na 2tygodnie. Pieniadze na wyjazd mamy. Czy poczeba przedstawić zaświadczenie o kontynuacji nauki. Czy można iść na rozmowe z kolegą. I jakie mamy szanse na jej pozytywne ropaczenie.

Z góry dzięki na odpowiedz

Aktualne oplaty sa na stronie ambasady. Sprawdzenie zajeloby mniej niz napisanie tego posta.

Szanse macie mizerne. Pozwolisz, ze nie bede argumentowal, bo nie chce mi sie pisac na okolo, ale moze sie domyslisz dlaczego. ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak ogolnie: Starajac sie o wize turystyczna musisz przedstawic jak najwiecej zwiazkow z Polska. Pokazujac tym samym konsulowi, ze na pewno planujesz pobyt jedynie turystyczny. Im mniej zwiazkow (brak pracy, brak szkoly, itp) - tym mniejsze szanse na otrzymanie wizy.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...