Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam informacji na temat szkół masażu w stanach. Nie chodzi mi o kursy, ale szkoły np. 2 letnie. Takie, które dają możliwości potem pracę. Jest taka szkoła?

I chciałbym sie dowiedziec o innych szkołach np. językowa? Jakie są ceny? Czy każdy się może dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez pozwolenia na prace,do tego certyfikatu to nic,dane stany moja swoje regulacje

co do cen to kazdy stan ,szkola ma inne ceny.

Kazdy sie moze dostac pod warunkiem ze ma kase na to,pokaze na rozmowie o wize ze wroci z takiego wyjazdu .

chyba chodzi Ci o staz-praktyke niz o sama prace :) bo zadna szkola nie zapewnia pracy ;) Ty musisz sam ja znalesc,utrzymac

taka np szkola masazu i cena

http://www.floridaschoolofmassage.com/prospective-students/costs.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu pytanie. Czy dyplom ukończenia dwu letniej szkoły z masażu daje coś w Stanach?

Daje dyplom ukonczenia szkoly. Jak sie spodziewasz mozliwosci emigracji na jego podstawie to raczej wielkich nadziei bym nie pokladal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za informację :)

Jeśli chodzi o mnie. Ukończyłem szkołe masażu 2 letnią(nie kurs!). Zdałem egzamin praktyczny i teoretyczny i papiery będe miał pod koniec sierpnia. W wersji Polskiej i angielskiej. W sirpniu robie dodatkowoo 3-4 kursy, bardziej robione pod spa. Również będa w wersji anglojęzycznej. Mam zrobione praktyki, pracuje w salonie kosmetyczym. I chcę dodatkow w Stanach zrobić dodatkowy papier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...