Skocz do zawartości

Poród W Usa / Wiza Turystyczna


diesel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Skad wiecie co ile kosztuje? Mam bardzo dobre ubezpieczenie i nigdy nie dostaje zadnych rachunkow. Jak pytam jakie beda koszty to zawsze unikaja odpowiedzi, mowia tyko czy bedzie pokryte czy nie. Do tej pory wszystko pokryte, nie jestem jakos specjalnie chorowita, tfu, tfu.

Wchodze na strone ubezpieczalni i widze ile co kosztowalo, tzn. na swoje konto. Jest wizyta lub rozbite na wizyte i testy. Tez mi nic nie mowia i nic nie dostaje. Na ile te kwoty sa zgodne z prawda? Nie wiem.

Rachunki od denstysty widzialem, ale bylo na gorze napisane, ze to nie jest rachunek, tylko opis co pokryli, w jakim procencie i ile mam do zaplacenia/zaplacilem.

Niech mnie ktos poprawi, ale nie ma takiego ubezpieczenia ktore pokrywa wszystko w 100%?

Niektore rzeczy sa 100% w niektorych planach. Ja rzadko kiedy musze doplacic. Raz tylko mi sie przytrafilo, ze musialem zrobic copay $25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa takie ktore pokrywaja 100% wiekszosci normalnych rachunkow jezeli uwaza sie na wszystkie regulaminy: lekarz, szpital in-network, itp. Ja nic nie zaplacilam za urodzenie moich dzieci poza miesiecznej skladki. Ale naprzyklad kolezanka na tym samym ubezpieczeniu zaplacila dobre $10,000 bo jej dziecko sie urodzilo chore, mala byla w szpitalu jakies 2 miesiace, czesc czasu w ICU... wiekszosc kosztow ubezpieczenie pokrylo, ale kolezanka i tak musiala zaplacic te 10K. (Splacila na raty.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko cena samego porodu do tego dochodzą koszty pobytu w szpitalu i te zazwyczaj są większe i dobijają do 20tys spokojnie

To jest koszt całego porodu włącznie z pobytem zakładając że nie ma komplikacji, cena dla nie-ubezpieczonych wliczona jest w

tzw. "maternity package". -> "These offer all of the normally itemized features of a delivery for a flat fee."

Podejrzewam że trzeba się ze szpitalem wcześniej skontaktować i potwierdzić wszystko.

Pamiętać należy że rozmawiamy o samym porodzie odchodzi więc wielomiesięczne prowadzenie porodu, testy,skany itd.

Jeżeli to doliczymy i weźmiemy cenę dla ubezpieczonych to spokojnie dobijemy do 20K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak, rachunki od dentysty dostaje i jest wyszczegolnione ile za co i kto placi. Wszystko rozbite na czesci pierwsze w pieknej tabelce, zawsze zajmuje mi pol godziny ogarnac co i jak.

Od lekarza nigdy nic nie dostaje. Za rada KaeRa poszperalam troche na stronie ubezpieczenia i tez nie ma historii co kiedy robili ani zadnych faktur, ale w koncu udalo mi sie znalezc odnosnik to zewnetrznej strony mojego ubezpieczenia z wyszukiwarka roznych procedur, wlacznie z kosztami. Wg tej wyszukiwarki za zwykly porod bez komplikacji ubezpieczenie placi $15k z groszami, wlaczajac w to dwudniowy pobyt w szpitalu, Kalifornia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...