Skocz do zawartości

Turystyczny Wyjazd Do Usa Na Własną Rekę


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

pytasz sie jak podchodza USA do tych spraw,,tutaj masz pewna odpowiedz

"Any alien who-- (i) is coming to the United States solely, principally, or incidentally to engage in prostitution, or has engaged in prostitution within 10 years of the date of application for a visa, admission, or adjustment of status...is inadmissible."

jak widzisz przyznanie sie na rozmowie o tym i po wizie juz masz...


co do banku to zalezy co chcesz robic,pamietaj ze zawsze zostaje slad w systemie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto w banku byłoby mi potrzebne po to aby przelac pieniądze na inne konto przed wyjazdem. Nie planuję swojego życia w USA, więc podejrzewam, ze gdybym straciła wizę nawet to nie płakałabym. To miałyby być tylko 2 miesiące, więc w sumie ryzyko się zmniejsza, tym bardziej, ze będą to stali sprawdzeni klienci. Chciałabym zwiedzić stany i co prawda stać mnie na wyjazd czysto turystyczny, ale nie ukrywam, że wolałabym przy okazji sobie zarobić. Przemyslę to raz jeszcze chociaż po kolejnej rozmowie z dziewczyną widzę sama po sobie, że jestem bardziej na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto w banku byłoby mi potrzebne po to aby przelac pieniądze na inne konto przed wyjazdem. Nie planuję swojego życia w USA, więc podejrzewam, ze gdybym straciła wizę nawet to nie płakałabym. To miałyby być tylko 2 miesiące, więc w sumie ryzyko się zmniejsza, tym bardziej, ze będą to stali sprawdzeni klienci. Chciałabym zwiedzić stany i co prawda stać mnie na wyjazd czysto turystyczny, ale nie ukrywam, że wolałabym przy okazji sobie zarobić. Przemyslę to raz jeszcze chociaż po kolejnej rozmowie z dziewczyną widzę sama po sobie, że jestem bardziej na tak.

Wiec na niewyjezdzanie Cie raczej nie namowimy (bo tak czy inaczej to lamanie prawa), niemniej jednak - stay safe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak decyzję podjęłam i nie pojadę w tym celu. Porozmawiałam z przyjaciółką i doszłam do wniosku, że nie mogę USA traktować jak jednego z krajów europejskich, w których czuję się pewniej. Dlatego nie będę ryzykowac, nie chcę potem mieć spapranych papierów, a w życiu nigdy nic nie wiadomo. Postanowiłam jednak odwiedzić stany z przyjaciółką tylko w celu turystycznym na miesiąc. Nie wiem czy moge w tym temacie zapytac o kilka spraw czy powinnam założyć nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak decyzję podjęłam i nie pojadę w tym celu. Porozmawiałam z przyjaciółką i doszłam do wniosku, że nie mogę USA traktować jak jednego z krajów europejskich, w których czuję się pewniej. Dlatego nie będę ryzykowac, nie chcę potem mieć spapranych papierów, a w życiu nigdy nic nie wiadomo. Postanowiłam jednak odwiedzić stany z przyjaciółką tylko w celu turystycznym na miesiąc. Nie wiem czy moge w tym temacie zapytac o kilka spraw czy powinnam założyć nowy?

Ja bym zalozyl nowy, aczkolwiek z takim tytulem watku jestem pewien ze jest on jednym z bardziej popularnych tu na forum ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie :rolleyes: Może zmieńmy na "Turystyczny wyjazd do USA na własną rekę"

W temcie chodzi mi o to czy jest mozliwość wynajęcia dzieś np. w Californi mieszkania na załóżmy miesiąc, jakie są mniej więcej koszta wynajęcia takiego mieszkania, ile bedzie kosztowało życie przez miesiąc z rozrywkami i generalnie na takim średnim poziomie? Mam też pytanie odnośnie pieniędzy czy brać gotówkę czy lepiej kartę, która mam nadzieję będzie tam działać. Tak jak wspomniałam zdecyduję się na wyjazd z przyjaciółką. Nie mamy nikogo znajomego w USA więc będziemy zdane na siebie także mile widziane są wszystkie rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...