Skocz do zawartości

Turystyczny Wyjazd Do Usa Na Własną Rekę


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dziekuję za linka. Jesli chodzi o rozrywki to tak miałam na myśli jakieś kluby nocne, knajpki, wycieczki żeby coś zwiedzić. Dopiero będę się zagłębiać w ten temat, bo tak na wariata jechać nie chcemy. W ogóle to może ktoś wie co warto zwiedzić w Californii? Bedę wdzięczna za wszystkie wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze sypialnie w Beverly Hills sa przepastne. Niestety, nieoficjalne spotkania często kończą sie w kilkuletnim Chevrolecie na wzgórzach. Widok - piękny. Ryzyko - spore.

Wg mnie masz większe szanse w Las Vegas. Jak sie dobrze podepniesz to możesz niezłego tipa zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze sypialnie w Beverly Hills sa przepastne. Niestety, nieoficjalne spotkania często kończą sie w kilkuletnim Chevrolecie na wzgórzach. Widok - piękny. Ryzyko - spore.

Wg mnie masz większe szanse w Las Vegas. Jak sie dobrze podepniesz to możesz niezłego tipa zarobić.

Albo wylądować też na pustyni w podobnym Chevrolecie bez odwiezienia już do domu i nawet bez kilku części zamiennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...