Skocz do zawartości

California- Szukam Mieszkania I Pracy


ngels

Rekomendowane odpowiedzi

czy ja wiem czy najdrozsze, na manhattanie sharujac pokoj trzeba byc gotowym na wydanie tych $2k miesiecznie

los angeles wyglada conajwyzej srednio, jest klimatyczne ale i tak moim zdaniem nie umywa sie do san francisco (jesli chodzi o te uczucie bycia w kalifornii)

Co robiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

czy ja wiem czy najdrozsze, na manhattanie sharujac pokoj trzeba byc gotowym na wydanie tych $2k miesiecznie

Niekoniecznie. Można pokój wynająć za mniej niż połowę tej kwoty. Są mieszkania z zamrozonym czynszem i spokojnie można wynająć coś za dużo mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooohaaa, pieknie :) W IT jestem dobry ale pewnie sa lepsi, polecicie cos rozsadnego w tym rejonie znaczy ( california )?

Zle do tego podchodzisz. Najpierw szukaj pracodawcow ktorzy sa toba zainteresowani i ktorzy sa w stanie zalatwic H1B.(Jest to czasochlonna i droga zabawa.) Potem mozesz decydowac o rejonach. California jest ogromna, nie ma sensu polecac ci okolic jezeli nie maz szansy tam zyc bo nie ma tam pracodawcow ktorzy chca inwestowac ciezkie pieniadze zeby sprowadzic pracownika z Europy. Wrzuc do Google "how to find a job on an H1B visa" i zacznij czytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...