Skocz do zawartości

Hotel W Sf


adaxo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja na booking.com znalazam hotel w centrum, przy portach przy moście łączącym z Oakland, około 50% off. Cena za noc była 400$ a mnie sie udało za 190$ czy jakoś w okolicach, więc jak na weekend było warto ;) Zatem musisz szukać jakiś przecen, czasami mozna dobrze trafić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Wiesz, to wszystko zalezy od dni w których będziesz tam przebywac, jak i od tego w jakim czasie będziesz szukac/rezerwowac. W Twoim przedziale czasowym mozesz znalezc promocję w super hotelu, który normalnie kosztuje majątek, a rownie dobrze mozesz przepłacic za dziurę. Wszystko zalezy.

Jeśli chodzi o tą drugą kategorię to ostatnio nocowalismy w Beach Motel na Judah Street. Przystanek trawajowy z bezpośrednim połączeniem do centrum (30 minut) pod nosem, plaza po jednej drugiej stronie ulicy (bez znaczenia bo zimno, ale jak ktos lubi popatrzec na wode czy pochodzic to super), darmowy parking, bezpiecznie i cicho, bezkorkowy wyjazd z miasta na południe trasą "pacyficzną".

Motel to trzeszcząca chałupa, ale w miarę czysta i do spania w zupełności wystarczająca, jak zerknąłem to ceny na pazdzierniki To w okolicach 100 USD, co na dwie osoby i na miasto jest dobrą opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiesz, to wszystko zalezy od dni w których będziesz tam przebywac, jak i od tego w jakim czasie będziesz szukac/rezerwowac. W Twoim przedziale czasowym mozesz znalezc promocję w super hotelu, który normalnie kosztuje majątek, a rownie dobrze mozesz przepłacic za dziurę. Wszystko zalezy.

Jeśli chodzi o tą drugą kategorię to ostatnio nocowalismy w Beach Motel na Judah Street. Przystanek trawajowy z bezpośrednim połączeniem do centrum (30 minut) pod nosem, plaza po jednej drugiej stronie ulicy (bez znaczenia bo zimno, ale jak ktos lubi popatrzec na wode czy pochodzic to super), darmowy parking, bezpiecznie i cicho, bezkorkowy wyjazd z miasta na południe trasą "pacyficzną".

Motel to trzeszcząca chałupa, ale w miarę czysta i do spania w zupełności wystarczająca, jak zerknąłem to ceny na pazdzierniki To w okolicach 100 USD, co na dwie osoby i na miasto jest dobrą opcją.

Dzięki za informacje.

Niestety będę w dość obleganym długim weekendzie, o 4 lipca.

Parkingu nie potrzebuję, raczej dobre dojazdy na lotnisko.

Szukam na wielu stronach, i czytając różne recenzje, niestety ciągle nie wiem na co się zdecydować.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Katlia napisala, poszukaj tez na airbnb. Ja za miesiac lece do NY, Vegas i LA i wszystko mam z airbnb, bo hotele mega drogie. Ja w SF bylam w tak ohydnym miejscu, ze nawet nie pamietam nazwy, zaraz naprzeciw capitolu. Placilysmy chyba z 50$ za noc za 3 osoby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...