Skocz do zawartości

Wyjazd Na Wizie Turystycznej. Zmiana Planów.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Dostałem wizę turystyczną. W czerwcu zamierzam wyjechać do Chicago do wujka. Na początku plan był taki żeby wyjechać do NYC i po tygodniu pobytu odwiedzić wujka. Sprawa wygląda tak że na rozmowie powiedziałem że jadę do Nowego Jorku wschodnie wybrzeże na dwa tygodnie. I było pytanie czy mam rodzinę w usa powiedziałem że nie. Teraz odnowiłem kontakty z wujkiem i chce najpierw go odwiedzić i potem skoczyć do NYC. Długość pobytu się nie zmienia bilet mam na dwa tygodnie. Czy mogę mieć problem na granicy. W razie czego tak zamierzam się tłumaczyć jak napisałem. Proszę o pomoc dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to tak do końca. Idąc po wizę nie utrzymywałem kontaktów z wujkiem. Dopiero gdy dostałem wizę przyszła taka myśl by odnowić kontakty. Czytałem że w świetle prawa amerykańskiego wujek nie jest rodziną. Jeśli to nie prawda to mnie poprawcię. Dlatego powiedziałem że nie mam rodziny w USA. A plany mogły się zmienić płu roku minęło od otrzymania wizy co myślicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to tak do końca. Idąc po wizę nie utrzymywałem kontaktów z wujkiem. Dopiero gdy dostałem wizę przyszła taka myśl by odnowić kontakty. Czytałem że w świetle prawa amerykańskiego wujek nie jest rodziną. Jeśli to nie prawda to mnie poprawcię. Dlatego powiedziałem że nie mam rodziny w USA. A plany mogły się zmienić płu roku minęło od otrzymania wizy co myślicie.

Pamiętaj, że na lotnisku mają dostęp do tego, co mówiłeś konsulowi starając się o promesę wizy. Poza tym pełen luz. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze maja ;) co bylo powiedziane i napisane

na tym ludzie wpadaja i dlatego nalezy mowic jak sie maja sprawy,,a co do odwiedzin Wujka ktory teraz mowi ze masz byc to czasami taka opowiesc jest malo warta ;) pamietaj o tym co nie znaczy ze masz sciemniac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...