Skocz do zawartości

Status Studenta W Uk


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem na pierwszym roku studiów w UK i chcę aplikować o wizę turystyczną w ambasadzie w Londynie, Czy nie będzie problemu z brakiem statusu rezydenta UK (jestem w UK mniej niż rok)?

Podałam moją babcie jako osobę płacącą za wyjazd do USA. Jakie dokumenty powinnam ze sobą zabrać aby udowodnić wystarczające zarobki na pokrycie kosztów podróży ?

Z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na stronie ambasady jest napisane, że mogą poprosić o dokumenty potwierdzające wystarczającą ilość pieniędzy tylko nie napisali jakie dokładnie.


'Note: The decision to approve or deny your application will be based on the interview and information provided orally. However, the consular officer may ask for documentary evidence of the following:



    • Funds sufficient to cover all expenses while in the United States;

    • A residence abroad to which you intend to return.'


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Aplikujesz, idziesz, rozmawiasz i na 94.5% dostajesz wize. Konsul doskonale wie po jakim czasie sie otrzymuje status rezydenta w uk. Bedą pytać o babcie pewnie, jej status (bedą go znać). Spytaja o fundusze to powiesz ze babcia. Pewnie spytają co babcia tam robi i na tej podstawie oszczacuja czy was stać na eskapade.

Aha, dokument statusu studenta moze sie przydać. Lepiej go mieć. Oryginał.

Głowa do głowy, iść wyprostowana, uśmiechnięta i z nastawieniem ze idziesz po swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...