Skocz do zawartości

Nielegalny Pobyt A Policja


Skubany

Rekomendowane odpowiedzi

Jak cie zatrzymaja, to poprosza o prawo jazdy, rejestracje samochodu i ubezpieczenie. To im pokazujesz. Jesli nie masz stanowego prawka to im pokazujesz polskie. A reszta zalezy od nich. Pewnie Cie zapytaja co robisz w USA, jak dlugo jestes. Tylko im nie machaj nieczym z IRS, bo dopierp sobie narobisz, jak zaczna Cie pytac, ze skoro pracujesz i sie rozliczasz to dlaczego nie masz stanowego prawka.

Pamietam, ze kiedys mnie zatrzymal stanowy i pokazalam mu miedzynarodowe prawko, to pytal mi sie jak dlugo jestem w stanach, na jakiej podstawie i jak dlugo zamierzam zostac. Pamietam,moj obecny maz powiedzial mu, ze jestem studentem z Polski i przyjechalam na wakacje. Kiwna glowa i dal mi pouczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede ukrywał, jestem w stanach od 8 miesięcy, od dwóch nielegalnie. Codziennie dojeżdżam do pracy autem, które ubezpieczone jest na mnie. POwiedzcie mi co z policją, w razie gdyby mnie zatrzymali, czy to za jakieś przewinienie czy do jakiejś kontroli itd.

POkazujesz to co masz :D

I natychmiast wracaj do Polski zeby nie robic problemu tym co staraja sie o wize turystyczna. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede ukrywał, jestem w stanach od 8 miesięcy, od dwóch nielegalnie. Codziennie dojeżdżam do pracy autem, które ubezpieczone jest na mnie. POwiedzcie mi co z policją, w razie gdyby mnie zatrzymali, czy to za jakieś przewinienie czy do jakiejś kontroli

A w jaki stanie jestes?Jak mieszkalem kaliforni to czesto emigration robilo blokady na drodze i wylapywali nielegalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ubezpieczalni mam tą karte, a co do rejestracji samochodu to o co chodzi dokładnie ? o tą kartkę z Jessie White którą dostałem z tablicami i sticker'em ? "Registration indentyfication card" ??

To co powinienem odpowiedzieć na pytania typu "co tu robisz?" i "ile tu jestes?". Kłamać pewnie nie warto, to może że jestem na wizie turystycznej 8 miesiecy ? sam nie wiem.

No właśnie nie chce wracać już teraz do polski..

Ja jestem w IL i tutaj chyba tak nie robią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ta kartka co z tablicami dostałeś. A w IL nie mozna prawka sobie wyrobić bez statusu? Kiedyś było mozna...

A to co masz mowić w razie zatrzymania to twoja historia i twoje konsekwencje. Nikt ci tutaj scenariusza nie napisze.

P.s. Tylko im nie mów ze na turystycznej jesteś i w drodze do pracy, bo bedzie pozamiatane! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od osoby która będzie Cię legitymować,są takie ze masz male uchybienia i masz pozamiatane i czekasz na Panów z imigracji.

A pracując dawniej już byleś wedle prawa nielegalnie.

A teraz jaka jest szansa ze będzie ok to nikt nie wie tego,czasy się zmieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...