Skocz do zawartości

Dv 2017-Sprawdzenie Wyników 3 Maja O Godz.18 Polskiego Czasu


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam, gratuluje wygranym.

Niestety mam problem ze sprawdzeniem wyników.

Jeżeli możecie proszę o podpowiedź co mogę zrobić.

W celu sprawdzenia wyników korzystam z zapisanej w komputerze strony (na kilka sposobów), która się wyświetliła po wprowadzeniu i zatwierdzeniu wymaganych danych: Submission Confirmation: Entry Received

Jak wypełniam stronę "Enter Entrant Information"

Wszystkie dane wpisywałem ręcznie za kolejnym razem kopiowałem i wklejałem..

poz. 1. Confirmation Number:

Kopiuję "Confirmation Number:" i wklejam

poz. 2. Last / Family Name:

Kopiuję z "Entrant Name:" ostatnią pozycję i wklejam. Rozumiem, że jest to Last name (nazwisko)

poz. 3. Year of Birth:

Kopiuję z "Year of Birth:" i wklejam

Wszystkie te dane wpisuję lub kopiuję z zapisanej na komputerze strony (zapisałem ją na kilka sposobów).

Niestety nie pomaga, otrzymuję komunikat:

"Warning: The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = 'five', S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B' "

-------

Spróbowałem skorzystać z opcji "Forgot Confirmation Number"

Wypełniam wymagane pola, nic nie pomaga.

Otrzymuję komunikat:

"Information entered is not valid.

Please review your Diversity Visa Lottery Program Year, Last/Family Name, First Name, Middle Name, Date of Birth, and E-mail Address to ensure that you have entered them exactly as they were entered on your initial application. "

Dodam, że sprawdzenie drugiej osoby pozwoliło uzyskać odpowiedź.

Jeżeli macie jakieś sugestie to proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobiłeś jakąś literówkę przy wypełnianiu wniosku i teraz Ci się nie zgadza nazwisko albo rok urodzenia z tym co mają w bazie? Masz wydruk strony z potwierdzeniem? Tam są wszystkie dane tak jak wpisałeś przy składaniu wniosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...