Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 godzin temu, xDonicx napisał:

Trzeba cierpliwie czekać ja mam 20XXX i mam nadzieje ze dostanę zaproszenie :)

Oczywiscie czekam cierpliwie, tylko mnie to zainteresowalo ze w koncu sie zbliza do mojego numeru. Jak mam dostac to dostane :)

6 godzin temu, sly6 napisał:

jak późno wysłałeś ds to może być później zaproszenie na rozmowę.

Wyslane w polowie czerwca, ale pozniej poprawialem jeszcze we wrzesniu. No nic, zobaczymy co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, daisy1 napisał:

Zaproszenia na kwiecień będą wysłane w lutym :)

Aaa rozumiem juz jak to dziala, dzieki :) Pytam bo ewentualna rozmowa bedzie w Warszawie, a ja mieszkam w Irlandii i mam zaplanowy wyjazd na maj juz. Wiec najwyzej przedluze pobyt, albo polece dwa razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka. mam pytanie.chcialam dzisiaj uiscic oplate imigracyjna USCIS na www.uscis.gov/uscis-elis  wszystko mi dobrze szlo do pewnego momentu. wrrr. na koncu trzeba bylo podac swoje dane do zaplaty, waznosc karty i account number???. no i zatrzymałam sie gdyz myslalam ze bede musiala podac nr karty visa gdyz taka mam a nie nr konta. i teraz nie wiem co wpisac, bo jak sie okazuje niektore karty maja na przodzie taki nr a moja nie ma. czy ktos wie skad mam ten numer zdobyc. mam karte usd w mbanku i tam tez nie umieli mi pomoc jaki numer wpisac. i napewno to nie jest caly nr bankowy gdyz jest za dlugi. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, raczko napisał:

 

Hej Raczko 

Wy juz zdaje sie za moment wylatujecie :D. Czy wiecie juz dokladnie dokad ? 

My jeszcze miesiac w Norwegii, 18 marca wracamy do Polski na 2 miesiace i w maju lecimy do USA :D

Mamy w koncu 3 dokladne lokalizacje : Okolice Boca Raton,  Sarasota/ Venice  i  Fish Hawk / Riverview (okolice Tampa).

Po sprawdzeniu tych wlasnie miejsc wiemy, ze jest tam: 

a) Bezpiecznie

b). dobre szkoly dla naszych dzieci elementary and middle

c). praca (tutaj z przewaga Boca Raton i Fish Hawk - Tampa Area

Pozdrawiamy 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kozdii napisał:

Hej Raczko 

Wy juz zdaje sie za moment wylatujecie :D. Czy wiecie juz dokladnie dokad ? 

My jeszcze miesiac w Norwegii, 18 marca wracamy do Polski na 2 miesiace i w maju lecimy do USA :D

Mamy w koncu 3 dokladne lokalizacje : Okolice Boca Raton,  Sarasota/ Venice  i  Fish Hawk / Riverview (okolice Tampa).

Po sprawdzeniu tych wlasnie miejsc wiemy, ze jest tam: 

a) Bezpiecznie

b). dobre szkoly dla naszych dzieci elementary and middle

c). praca (tutaj z przewaga Boca Raton i Fish Hawk - Tampa Area

Pozdrawiamy 

 

Tak już wiemy

Powiem szczerze, że jeszcze 2 tygodnie temu nic nie miałam.

Jedziemy do Orlando. Mamy tam wynajęte mieszkanie. Będziemy tam mieszkać, pracować i wszystko załatwiać, a po jakimś czasie odwiedzimy wszystkie te miejsca, które nas interesują jeśli chodzi o mieszkanie już na stałe. Oczywiście zapraszam na kawę jak już tam będziecie. Zapewne będę bogatsza o informacje dotyczące szkół i ogólnie życia. Już na ten moment wiem, że np. jak przyjadę przysługuje mi po 500$ na każde dziecko oraz przedszkole jest za darmo w wymiarze 4 h itp. Oczywiście się okaże na miejscu jak z tym będzie naprawdę Będę prowadzić bloga od momentu wylotu w którym mam zamiar zamieszczać podobne informacje, więc mogę w razie czegoś coś pomóc. A wylot mam za 37 dni jeszcze kuuuuupa czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam wszystkim :)

W środę byłam na spotkaniu w ambasadzie, mieliście rację to naprawdę była formalność. Pani konsul przemiła, pytała się który raz brałam udział w loterii, czy bylam kiedyś w USA, do jakiego stanu się wybieram, czy mam tam rodzinę-kogo i co zamierzam tam robić czy pójdę do pracy czy na studia. Nie pytała się gdzie będę pracować ani nie prosiła o wyciąg z konta. Wyglądało to tak jakby wypełniła ankietę. Pogratulowała mi i tyle. Stres nie był potrzebny :)

Miałam nr 17XXX, wniosek wysłałam w maju parę dni po wylosowaniu.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...