Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
25 minut temu, Dublin napisał:

Trump nie chce tego ani u siebie ani w europie. Mam nadzieje ze wygra we francji marina le pen i zrobi z tym porzadek, czyli wypieprzy ich z kraju do niemiec czy wysle w kosmos, mniejsza o to gdzie wazne zeby zaprowadzic porzadek.

Hmm no ja tez jestem tego samego zdania, tez mam nadzieje na wygrana Le Pen. Wyprowadzilam sie z Oslo, bo niestety sa cale dzielnice muzulmanow, ktorzy uwaga: chca wylaczenia czesci miasta w Oslo z Norwegii, domagaja sie tam prawa szariatu! Nie pracuja, zyja na koszt panstwa norweskiego. Dostaja pieniadze na wszystko tj. mieszkanie, jedzenie , ubrania na dzieci. Pobieraja te swiadczenia calymi latami nie wnoszac nic do systemu w zamian. Jezeli chodzi o kwoty to uwaga: 5 osobowa rodzina otrzymuje miesiecznie ponad 50 tys. koron tj okolo 25 tys zlotych !!! plus darmowe mieszkanie.:angry: 

My z mezem musimy na wszystko zapracowac sami a za mieszkanie placimy 13 tys. kr. miesiecznie tj 7 tys pln miesiecznie wraz z ogrzewaniem. I gdzie tu sprawiedliwosc. Najgorsze jest to, ze oni po prostu nie chca pracowac i nie beda pracowac. Najwiecej gwaltow na Norwezkach dokonuja wlasnie obcokrajowcy pochodzacy z Azjii i bliskiego wschodu. Doszlo do tego ze po zmroku Norwezki nie jezdza komunikacja miejska tylko z Oslo do osciennych miejscowosci biora taxi, aby nie narazac sie wlasnie na niebezpieczenstwo ze strony "biednych uchodzcow" !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, sly6 napisał:

widac ze nikt z Was nie zyl z pietnem naznaczenia i obojetnie co bys nie zrobil,ile bys pochwal nie dostal to jestes ten zly... Smutne i prawdziwe.

Sly ja nie mam nic do ludzi, niech wszyscy wierza w co chca i zyja jak chca, ale przyjezdzajac do jakiegos kraju trzeba sie umiec dostosowac do panujacej w danym kraju rzeczywistosci, praw i asymilowac sie z tym spoleczenstwem. Tylko tyle ale jak widac dla niektorych nacji az tyle... Nie widac tego mieszkajac w Polsce, poniewaz w Polsce na szczescie takiej ilosci muzulmanow nie ma. I nie sa muzulmanie problemem wowczas, kiedy sa w mniejszosci. Niestety rzeczywistosc po za granicami Polski w innych czesciach Europy jest inna, muzulmanie sa juz w wielu miejscach wiekszoscia a nie mniejszoscia.

Nie mam nic do multikultorowosci jezeli w danym spoleczenstwie jest rownowaga i wszyscy siebie szanuja wzajemnie. Czego Nam wszystkim drodzy Forumowicze zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę martwić osoby, które oczekują na rozmowę ale dziś na spotkaniu nie każdy z loterii wyszedł z wizą.

W moim przypadku 2 min. rozmowy: Przysięga, czy mam kogoś w US, ile razy brałem udział w loterii, w jakim zawodzie planuję pracować, w jakim mieście i stanie planuję zamieszkać. Wiza przyznana gratulację do widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...