Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna wiza została przyznana :)

Rozmowa była przeprowadzana w Montrealu w Kanadzie. Jeśli chodzi o czas jaki tam spędziłem, to było to około 1h. Wszystko odbyło się bez żadnych problemów (przynajmniej ja takich nie zauważyłem). Najpierw podchodziło się do okienka gdzie trzeba było pokazać wszystkie dokumenty - orginały oraz kopie po polsku jak i po angielsku. Następnie pobrano odciski palców i podchodziło się do drugiego okienka w celu uiszczenia zapłaty. Kolejnym krokiem było już oczekiwanie na rozmowę. Pan przeprowadzający był miły i uprzejmy. Co do samej rozmowy, to tak jak większość tutaj forumowiczów pisze, że rzeczywiście to jest formalność i kwestia paru minut :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
12 godzin temu, pluton158 napisał:

Kolejna wiza została przyznana :)

Rozmowa była przeprowadzana w Montrealu w Kanadzie. Jeśli chodzi o czas jaki tam spędziłem, to było to około 1h. Wszystko odbyło się bez żadnych problemów (przynajmniej ja takich nie zauważyłem). Najpierw podchodziło się do okienka gdzie trzeba było pokazać wszystkie dokumenty - orginały oraz kopie po polsku jak i po angielsku. Następnie pobrano odciski palców i podchodziło się do drugiego okienka w celu uiszczenia zapłaty. Kolejnym krokiem było już oczekiwanie na rozmowę. Pan przeprowadzający był miły i uprzejmy. Co do samej rozmowy, to tak jak większość tutaj forumowiczów pisze, że rzeczywiście to jest formalność i kwestia paru minut :) Pozdrawiam!

Gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wszystkim szczesliwcom! Moja chwila prawdy bedzie 19.04 o 8:30. Przejrzalem chyba wszystko na ten temat, ale i tak mam pytanie czy o czyms nie zapomnialem. Dokumenty ktore mi potrzebne:

- akt urodzenia

- swiadectwo/dyplom ze szkoly

- zasw o niekaralnosci z kazdego kraju w ktorym mieszkalem wiecej niz 6 miesiecy

- wydruk z konta

- wydrukowane potwierdzenie ze strony dvlottery i tnt

- zdjecia paszportowe

Czy to wszystko ?

Mam jeszcze pytanie odnosnie badan, czy trzeba sie na nie wczesniej umawiac? Nie mieszkam w Polsce a przylatuje za tydzien na kilka dni, wiec pomyslalem ze moze da rade to zalatwic i miec z glowy.

Dziekuje z gory za odpowiedzi.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wróciłem już z NY, na granicy urzędnik nie zadał mi nawet 1 pytania, sprawdził kopertę, odciski, zdjęcie, powiedział że wszystko się zgadza wbił pieczątkę i powiedział że mogę iść :) Szkoda że ssn mi nie przyszedł podczas mojego pobytu ale to już mi znajomy wyśle wraz z zieloną kartą.

Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...