Skocz do zawartości

Po Brexicie Dopiero Zacznie Sie Emigracja Do Usa


kako1987

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak moja misja jest oswiecanie...

btw nie wiedzialem ze wstawianie filmikow jest glupie idac twoim tokiem myslenia glupie moze byc wszystko.

Nie każdy filmik tylko takie mówiące, że Ziemia jest płaska.

A odnośnie oświecenia pojawia się pytanie: a kim ty do kija wafla jesteś? Jako autorytet skonczyles w jednym z pierwszych postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez i z waszej bo jak nikogo personalnie nie atakowalem i nie obrazalem. Jesli komus nie podoba sie to co pisze to niech uzasadni ze sie np nie zgadza z moim opisem a nie probuje podwazac moja osobe stylem malego dziecka z piaskownicy.

Jesli mnie jakas osoba irytuje badz nie moge sie z nia nie zgodzic w danej kwestii a chce z nia dyskutowac to adekwatnie argumentuje ale jak widac inni nie sa tego nauczeni.

I zeby nie bylo tu na forum czytajac wiele watkow zauwazylem osoby ktore mialy cos do mnie mialy takze cos do innych, przykladow nie bede teraz przytaczal bo nie zamierzam wykopalisk robic.

Takze zgadzam sie pokora ale i obiektywna argumentacja bo odp w tylu NIE bo NIE albo Nie bo jestes jest ponizej poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny ktory probuje podwazac to kim jestem... a ty kim jestes? Reszte pomine bo nie bede sie znizac...

Troche pokory...

Tylko ja nikogo nie zamierzam oswiecac. Szczególnie, ze na tym forum są całkiem lebscy ludzie i zdają sobie sprawę jak wygląda świat. Może tego nie widzisz, ale nikogo do swoich racji nie przekonasz, abstrahując czy masz rację czy nie. Tu chodzi o Twoja ignoracje i arogancje. Nie dodaje już, że mi Twoje posty zzeraja data plan. Poradzisz mi, żebym nie czytał, ale odpowiedzi na Twoje posty są całkiem ciekawe. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzenie o oswiecaniu nie padlo z moich ust tylko od "zadowolonego z zycia uzytkownika tego forum w kierunku do mojej osoby" i nie wnosilo nic do dyskusji poza uszczypliwoscia.

Twoja obecnosc na forum jest natomiast darmowa, kolejny to blyskotliwy argument... Brawo ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzenie o oswiecaniu nie padlo z moich ust tylko od "zadowolonego z zycia uzytkownika tego forum w kierunku do mojej osoby" i nie wnosilo nic do dyskusji poza uszczypliwoscia.

Trudno nie być uszczypliwym w stosunku do osoby która opinie uważa za fakty. Zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...