Skocz do zawartości

Jakie Najtańsze Bilety Udało Sie Wam Upolować ?


snpk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Hej. Mam pytanko... Czy może ktoś z was orientuje się w kształtowaniu się cen biletów Lufthansy z Warszawy przez Frankfurt do Orlando? Interesuje mnie termin 23.01-30.01.2017. Niestety zbyt długo zwlekałam z kupnem biletów, jak były w sierpniu czy wrześniu po około 2500zł... Teraz są w cenie po około 2900zł. Czy jest jakaś szansa jeszcze, żeby upolować je w znacznie niższej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gusia21 napisał:

Hej. Mam pytanko... Czy może ktoś z was orientuje się w kształtowaniu się cen biletów Lufthansy z Warszawy przez Frankfurt do Orlando? Interesuje mnie termin 23.01-30.01.2017. Niestety zbyt długo zwlekałam z kupnem biletów, jak były w sierpniu czy wrześniu po około 2500zł... Teraz są w cenie po około 2900zł. Czy jest jakaś szansa jeszcze, żeby upolować je w znacznie niższej cenie?

 

Nie sądzę aby ktokolwiek był w stanie odpowiedziec na to pytanie, nawet gdyby miał kontakty wewnętrzne w firmie. Jest juz trochę pózno, ale z drugiej strony dobry bilet mozna kupic i na 3 tygodnie przed jezezli linie nagle zdecydują się na promocję. Zatem tak to.

Nie wiem gdzie docelowo na Florydzie się udajecie, czy wynajmujecie samochód, itp, ale byc moze Tampa byłaby opcją? Z lotniska do lotniska (Tampa/Orlando) to tylko jakieś 90 mil, rzut kamieniem jak na tamtejsze warunki, a bilet kilkaset złotych tańszy:

 

https://www.google.pl/flights/#search;f=WAW,WMI,RWA;t=TPA;d=2017-01-23;r=2017-01-30;sel=WAWFRA0LH1353-FRATPA0LH482,TPAIAD0UA325-IADLHR0UA918-LHRWAW1LO282 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...