Skocz do zawartości

Slub Cywilny, Rezydent, Sponsporowanie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 miesiące później...
20 minut temu, IzabelaLap napisał:

Jesteśmy w trakcie kompletowania dokumentów i mamy pytanie czy np. Dopisanie mnie do męża samochodu jako współwłaściciela i do konta bankowego ma sens, czy nie trzeba tego robić ? 

Ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy skompletowane już takie dokumenty: wspólny adres zameldowania, wspólne konto bankowe, odpis skrócony aktu małżeństwa (wysyłamy oryginał czy kopię?), czy ktoś mógłby nam powiedzieć co jeszcze potrzebujemy (oprócz oczywiście formularzy, które wypełnimy)?

Czy oba nasze akty urodzenia są potrzebne ( i tu pytanie pełne czy skrócone?) 

Przeczytalam gdzieś na tym forum, że można tez wysłać nasze zdjęcia, np. z wakacji, czy to jest rzeczywiście przydatne? 

 Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyslalam jako dokumenty dodatkowe np.: akt slubu,  wspolne zdjecia ze slubu wakacji itd., wspolne konta bankowe, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na samochody, na zycie, na dom, wspolna wlasnosc dom, samochody, rachunki za wode, gaz, prad itp., listy z rekomendacjami od przyjaciol, wspolnie rozliczane podatki,  (wszystkie dokumenty, ktore maja moje i meza nazwisko oraz nasz wspolny adres)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Amy napisał:

Ja wyslalam jako dokumenty dodatkowe np.: akt slubu,  wspolne zdjecia ze slubu wakacji itd., wspolne konta bankowe, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na samochody, na zycie, na dom, wspolna wlasnosc dom, samochody, rachunki za wode, gaz, prad itp., listy z rekomendacjami od przyjaciol, wspolnie rozliczane podatki,  (wszystkie dokumenty, ktore maja moje i meza nazwisko oraz nasz wspolny adres)

A czy wniosek wysyłamy z Polski czy z USA? Jestem aktualnie w Polsce a do Stanów lecę we wrześniu i nie wiem czy mogę wysłać to tutaj czy lepiej ze stanów? I czy dokumenty maja przychodzić na mój adres w stanach czy w Polsce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...