Jump to content

Loteria Wizowa A Spełnienie Warunków


Recommended Posts

Witam

Wiele osób ma różne zdanie w sprawie tego czy warunki udziału w loterii muszą być spełnione w dzień wypełniania formularza czy dopiero podczas losowania czy dopiero przy spotkaniu z konsulem. Wie ktoś może jak to w końcu jest?

Link to comment
Share on other sites

była taka historia chlopaka chyba z ostatniej edycji loterii. Chodzilo o moment skonczenia 12 klas nauki. Chlopak o ile dobrze pamietam wyslal zgloszenie jak byl w ostatniej klasie i został wylosowany. Pytal w ambasadzie lub w kentucky o to samo co Ty teraz. Wyszla z tego nawet tutaj dyskusja nawet na forum ale nie pamietam jaki ma to final. Poszukaj w postach chyba dv 2017

Link to comment
Share on other sites

No właśnie.

Ten użytkownik, który na dzień składania wniosku nie spełniał wymagań, ale - teoretycznie - na dzień rozmowy już je będzie spełniał, jeszcze nie miał rozmowy, więc nie mamy ostatecznego potwierdzenia, że na dzień aplikowania do loterii nie trzeba spełniać minimalnych wymagań do loterii.

Link to comment
Share on other sites

No dokładnie.

Na fejsie były z ambasady dwie sprzeczne odpowiedzi w tym temacie. Teoretyczne tez udzielane przez pracowników merytorycznych ;)

Także pozostaje czekać, aż faktycznie dostanie wizę w paszport, żeby mieć sytuację rozjaśnioną raz a dobrze i żeby było info dla potomnych :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...