Skocz do zawartości

Pierwszy Wyjazd Do Usaa - Pytania


vvixom

Rekomendowane odpowiedzi

To jest tak, że ja nie wiem dokladnie kiedy wylece, wtedy kiedy pozwoli na to czas wolny, po prostu chce taka wize sobie wyrobic za wczasu bo skoro ona i tak jest wazna 10 lat, to nie mam.chyba przymusu wylatywac za tydzien. jest mozliwosc taka zeby ja po prostu wyrobic i miec ?

Nie ma to sensu! Po co wyrabiać sobie cos aby miec na wszelki wypadek. Jak juz przyjdzie czas, ze chcesz leciec i zaczniesz myślec nad konkretami to wtedy staraj sie o wizę. Tak jak wspomniano wcześniej, a co jesli konsul stwierdzi, ze da Tobie wizę tylko na rok? Albo że ani konkretnych planów nie masz, ani za bardzo chceci wylotu i Cie wyśle z kwitkiem i powie abyś wrócił jak juz zdecydujesz gdzie i po co chcesz leciec. Oni oczekują od Ciebie odpowiedzi na pytania: gdzie, do kogo, w jakim celu, na ile, a nie - to sie zobaczy jak mi sie zachce wyjechać moze za rok.... Po co sobie samemu szkodzić.

Jesli chcesz sie starać pare miesięcy przed wyjazdem, lub pol troku to nie ma problemu, większość tak robi, ale musisz przekonac konsula, ze jesteś poważny i wrócisz. Tak czy inaczej powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...