Skocz do zawartości

Zdjęcie Do Loterii Wizowej


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już chyba wszędzie ale zapytam Was tutaj. Zdjęcie pod względem technicznym jest ok (waga,rozmiar), ale kompozycja leży ponieważ twarz za duża oraz oczy nie na właściwym miejscu. Mimo to zakwalifikowałem się i dostałem Case Number i czekam na e-mail z informacją o interview. Spotkał się ktoś kiedyś z takim przypadkiem? Czy mogą mnie teraz dyskwalfiikować czy otrzymanie Case Number sugeruje, że jednak zdjęcie jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Matko z córką...

Jeszcze raz zadasz to pytanie, to Cię oznaczę jako spamera.

Nikt Ci na to pytanie na 100% nie odpowie, bo nie było tu takiego przypadku, żeby ktoś po wylosowaniu zawracał sobie głowę tym, czy jego zdjęcie było dobre, czy złe.

Daj sobie spokój, jedź na rozmowę i daj znać, jaki jest rezultat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Joanna30 napisał:

Matko z córką...

Jeszcze raz zadasz to pytanie, to Cię oznaczę jako spamera.

Nikt Ci na to pytanie na 100% nie odpowie, bo nie było tu takiego przypadku, żeby ktoś po wylosowaniu zawracał sobie głowę tym, czy jego zdjęcie było dobre, czy złe.

Daj sobie spokój, jedź na rozmowę i daj znać, jaki jest rezultat.

Lubię to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Labs92 napisał:

Dlaczego starszych? Zdjęcie było robione jakoś 2 tygodnie przed zgłoszeniem aplikacji do DV, po prostu źle wykadrowane...

myślałem ze uważnie czytasz forum i każdy post,temat

tutaj chodzi o wysyłanie zdjęć z poprzednich loterii a nie jak Ty masz.

dlatego napisałem to .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sly6 napisał:

myślałem ze uważnie czytasz forum i każdy post,temat

tutaj chodzi o wysyłanie zdjęć z poprzednich loterii a nie jak Ty masz.

dlatego napisałem to .

Ok, tak w ogóle jak ktoś się przejmuje zdjęciami tak bardzo jak ja, to chyba nie ma powodu do końca bo jeżeli jest technicznie wykonane ok, a są małe mankamenty w zdjęciu wysłanym w aplikacji to przechodzi. Oni podobno bardzo rzadko zwracają w ogóle uwagę na samą kompozycje jeżeli zdjęcie przeszło przez system, a najważniejsze jest to które ma się ze sobą na rozmowie bo dają je do wyrobienia GC i ono musi się zgadzać. Poniżej odpowiedź jaką dostałem na zagranicznym forum o DV:

" Are you talking about the photo validator where you place your head in/between the ovals? If yes then I wouldn't worry too much, go through your application and make sure to provide a good case for immigration (decent savings,etc) and hope for the best. It's up to the CO at this point really, I have a relative who managed to make it with a wrong photo as well (blue background and slight shadow on his face), the CO commented on it but still granted him the GC."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...