Skocz do zawartości

Lot Z Waw Do Nyc


joanna2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym wolala doplacic i leciec inna linia, albo inna trasa. Wiadomo, ze na kilku biletach moze byc roznica, ale jednak wolalabym byc spokojniejsza niz sie stresowac lotem przez Ukraine, hehe. Poza tym, sprawdzaj codziennie polaczenia i zobaczysz, ze bardzo czesto idzie znalezc cos ponizej lub okolo 2000 zl. Ja ostatnio bookowalam mojej rodzinie bilety BA, i jak mnie pamiec nie myli, to jeden bilet kosztowal lekko ponad 2000 zl. Daloby rade znalezc jeszcze taniej, ale szukalam wylotow i przylotow tylko w okreslonych dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sa wogole szanse kupic bilet za 2000 w obie strony w liniach LOT ?

A czemu interesuje cię LOT?

A szukalas może wylotow z innych miast? Kraków, Wrocław, Poznań?

Ja szukam lotów na expedia.com

A potem często wchodzę na stronę przewoźnika i rezerwuję (no chyba że nie przyjmują polskich kart kredytowych to bezpośrednio na Expedia kupuję).

Mi ostatnio loty Lufthansa wychodzą dość tanie.

Miłego szukania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bilet na LOT (lecę w styczniu) kupiłam we wrześniu, czyli około czterech miesięcy przed wylotem. Zapłaciłam około tysiąca taniej niż normalnie podają cenę ( czyli ja zapłaciłam 2100), a że  jestem w miarę na bieżąco z cenami biletów na linii WAW - NY, więc wiem. Najczęściej bilety kupuję na lataj.pl , tylko że wtedy z przesiadką, ale koszt za osobę dorosłą mieści się w granicach 2000 - 2200. Szczerze mówiąc bardziej skłaniam się ku lotom z przesiadką, bo i cena lepsza, i często warunki również (najczęściej latam Lufthansą lub United). Skusiłam się na LOT teraz, bo nigdy nie leciałam, a cena była w moim zasięgu. Zobaczymy :)

p.s. Aha... Nie spotkałam się nigdy z promocją w LOCIE na około dwa, trzy miesiące przed wylotem, a - jak mówiłam - śledzę dość uważnie ceny biletów. Tak że jeśli chcesz kupić tu bilet, to moim zdaniem ostatni dzwonek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A orientujecie się może w jakim momencie najlepiej kupić bilety jeśli planuję trzytygodniowy pobyt w USA na początku lipca (Waw/Berlin -> JFK) Chciałam kupić już teraz, ale koleżanka ciągle mówi, żeby poczekać bo ceny spadną (teraz ok 2000). Ale jak na moje oko to one powolutku rosną i nie wiem czy faktycznie jeszcze poczekać, czy lepiej już teraz kupić? I jakich cen najniższych się spodziewać? 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14/11/2016 o 13:28, mag_ical napisał:

A orientujecie się może w jakim momencie najlepiej kupić bilety jeśli planuję trzytygodniowy pobyt w USA na początku lipca (Waw/Berlin -> JFK) Chciałam kupić już teraz, ale koleżanka ciągle mówi, żeby poczekać bo ceny spadną (teraz ok 2000). Ale jak na moje oko to one powolutku rosną i nie wiem czy faktycznie jeszcze poczekać, czy lepiej już teraz kupić? I jakich cen najniższych się spodziewać? 

Pozdrawiam :)

Wiesz... Ceny teoretycznie zawsze moga spasc, ale lipiec to jest jednak lipiec - dla linii lotniczych to czas zniw, i mi osobiscie sie wydaje ze 2tys zl w srodku wakacji to jest dobra cena.

Pamietam kilka lat temu planujac lot z Europy na lipiec czekalem od stycznia az ceny spadna z poziomu 1000 euro, i tak czekalem ze ostatecznie polecielismy w pazdzierniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...