Jump to content

Voluntary departure


Recommended Posts

Poszarpałem się z kolegą z pracy... cofnęli nam wize J-1 w sierpniu... biuro w Polsce informowało aby wracać. W październiku wybraliśmy sie na wycieczkę ( 5 osób ) przy kontroli okazało się że wizy nam wygasły. 2 tyg. w areszcie i Voluntary departure . Sprawa za bijatykę wycofaliśmy zaraz po aresztowaniu.

Link to comment
Share on other sites

Na rozprawie sędzia zapytała i odpowiedziałem ze chciałbym dobrowolnie opuścić US ( o sprawę z kolegą również zapytała opowiedziałem jak wyglądała sytuacja- zapytała czy byłem karany- odpowiedziałem że nie, zgodnie z prawdą i stanem w FBI ) po sprawie w 2 dni opuściłem więzienie. Miałem miesiąc na opuszczenie USA i w ciągu 2 tyg. wróciłem do Polski.

Link to comment
Share on other sites

to jak wyczyścisz FBI to urząd imigracyjny ma Twoje dane. Poczytaj lepiej na forach anglojęzycznych jak ludzie piszą o tym czyszczeniu.

czAsami jest tak ze Twoja sprawa wysyłana jest do USA aby tam podjęli decyzję.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Kaniaa napisał:

Od czegos trzeba zacząć np. wyciągnąć record z FBI i moze próbować to wyczyścić z czystą kartoteką udać sie do ambasady...

Tu nawet nie chodzi o rekord kryminalny (na pytanie o to czy zostales kiedys aresztowany i tak bedziesz musial odpowiedziec ze tak) tylko o sam fakt cofniecia wizy i voluntary departure.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...