Skocz do zawartości

Jaki fundusz na 14 dni w $?


macios6

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Robert7 napisał:

 

Samo jedzenie 3xdziennie za dwie osoby za kazdym razem zostawisz w byle jakiej knajpce okolo 25-30$ x3 juz masz okolo 100$x14 = +/- 1400 No chyba ze bedziesz tylko jadl hotdogi w Costco

Noclegi jak ci pisali najtansze to okolo za  osobe  czyli 2x  60-100$ x 14 = +/- 1500$

Juz masz okolo 3000$ a gdzie gasolina i inne duperele

Wes piec kafli i nie badz zyla

Bez przesady stołować sie w knajpach 3 razy dziennie na objazdowej wycieczce. Ale kto co lubi... mi by przede wszystkim szkoda by bylo czasu.

Co innego wakacje stacjonarne, co innego zwiedzanie. Rano czy wieczorem bagel, kanapka z quiznosa czy subwaya potem moes lub chipotle i w droge. Tanio, smacznie a co najwazniejsze szybko. 

 

Z noclegami tez troszeczke przesadziles - $100 jest za pokoj, nie za osobe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BBerry napisał:

Wielkie dzięki za pomoc.

Sam uważam że nie będę stołował się 3 razy dziennie w restauracjach szkoda na to czasu fast food, tacos  czy inne szybciochy do auta i w drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, macios6 napisał:

Wielkie dzięki za pomoc.

Sam uważam że nie będę stołował się 3 razy dziennie w restauracjach szkoda na to czasu fast food, tacos  czy inne szybciochy do auta i w drogę.

Tak przy okazji - jak juz spamujesz ta idiotyczna reklama w stopce to please wykasuj zbedne puste linie i zrob ten link klikiwalny to amatorstwo kompletne w spamerstwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłam z takiego wyjazdu, i wyszło nas trochę mniej niż 1000$ na głowę WLICZAJĄC benzynę do samochodu na ok 2600 mil, które zrobiliśmy. No i 2 noclegi były darmowe, bo u mnie w LA.

Aha, mam do odsprzedania annual pass na parki, oddam za pół ceny - ważny do maja 2018.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, icecream napisał:

Ja wróciłam z takiego wyjazdu, i wyszło nas trochę mniej niż 1000$ na głowę WLICZAJĄC benzynę do samochodu na ok 2600 mil, które zrobiliśmy. No i 2 noclegi były darmowe, bo u mnie w LA.

Aha, mam do odsprzedania annual pass na parki, oddam za pół ceny - ważny do maja 2018.

To podziel sie jak mozna te 11 czy 12 noclegow plus jedzenie i paliwo zalatwic ponizej 1000 na glowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...