Skocz do zawartości

Jaki fundusz na 14 dni w $?


macios6

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, agatenka said:

Ja tez ża typowymi fast foodami nie przepadam, ale również nie jestem typem który zachwyca się restauracjami w każdym miejscu które odwiedzę. 

I wczesniej piszac "fast foody" - broń boze nie miałam na mysli McDonalda, Taco Bella czy Wendys itd

Chodziło mi bardziej o Jason's Deli, Panera, Moe's, Chilpotle czy Saladworks   -  cenowo i czasowo mniej wiecej to samo natomiast jakoś jedzenia o niebo lepsza

Cenowo to fast foody typu McDonald itd beda tansze niz np. Panera, jesli chodzi o ilosc jedzenia. Jak kupie w Wendy's meal gdzie mam burgera, frytki i napoj, zaplace $7-8, a w Panera sama jedna mala kanapka kosztuje $7-10. Jak chce dodac cos na boku i napoj, to bedzie spokojnie dwa razy tyle. Jest drozej, bo jakosc jest lepsza w Panarze, Chipotle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
13 minut temu, pelasia napisał:

Joanna, nie wiem czy nadal sa na liście ale kiedyś byli na pierwszym miejscu pod względem oversized portion and food waste. :)  I chyba maja najdłuższe menu jakie widziałam, 27 stron :lol:

^ dokladnie. Generalnie jedzenie nie jest najgrosze ale do dobrej restauracji to im daleko. Poza tym glosno i ciasno bo upychaja ludzi ile sie da.  I price/quality wypada marnie, niemniej jednak przynajmniej raz warto sprobowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...