Skocz do zawartości

Luźne pytanie - szukam pomocy w Montana, Utah, Oregon


jannapa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no to mam oregon (dzieki andy!), ale ciagle zostaje mi montana.... 

 

ale generalnie odzew mnie podbudowal, wiec kombinuje tak dosc potencjalnie raczej mini - trase na spring break ( ostatni tydzien marca) z mojego midewestu ( pn indiana ) do new orleans, potem gdzies wzdluz wybrzeza na wschod i na powrot do indiana. moze mnie ktos po drodze przygarnie? tak tylko rzucam w eter ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.03.2017 o 14:13, jannapa napisał:

 

Dnia 9.03.2017 o 14:13, jannapa napisał:

 

O_o nie dziala mi wielokrotne cytowanie. admini, pomocy! może ktoś połaczy moje trzy ostatnie posty w jeden, żeby nie śmiecić bez sensu... dziękuję!

Po update forum chyba nie ma takiej możliwości, też chciałem ale tylko nabiłem sobie licznik postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam. kazde zadupie jest fajne, tylko zeby sie czlowiek mogl rozpedzic. ja w indianie tez znajduje calkiem przyzwoite trasy ( no moze devil's gap to nie jest, ale pohustac motocyklem sie da:)  dzisiaj tak sie rozbujalam, ze prawie do srodkowego illinois mnie ponioslo. niby kukurydza i nic wiecej, ale fajnie i tak :) tylko zimno jeszcze, wiec sobie odpalilam wino i patrze, gdzieby sie urwac z okazji kolejnej dluzszej niz zazwyczaj przerwy w smutnej codziennosci... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...