Skocz do zawartości
gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

222 głosów

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

pytanie do ludzi z wysokimi numerami........i nie tylko........

biuletyny jakie są każdy widzi..:(

jakie jest wasze zdanie co do szans zaproszenia na interview? mamy jeszcze jakieś?

czytałem co pisał britsimon, ale chodzi mi o Wasze opinie

(mój cn 34xxx)

dzięki

Edytowane przez dionzisoek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

17 minut temu, dionzisoek napisał:

pytanie do ludzi z wysokimi numerami........i nie tylko........

biuletyny jakie są każdy widzi..:(

jakie jest wasze zdanie co do szans zaproszenia na interview? mamy jeszcze jakieś?

czytałem co pisał britsimon, ale chodzi mi o Wasze opinie

(mój cn 34xxx)

dzięki

ja mam 23xxx i jestem caly w stresie. Zle to wyglada.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

28xxx i licze, ze jednak przyspieszy wszystko i dojdzie conajmniej do 30k :) narazie nie ma sie co stresowac, duzo czasu jeszcze jest

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem osoby z numerami poniżej 37000 powinny być spokojne, tak jak twierdzi brit Simon. Zauważcie że w Europie są aż 3 kraje w których jest maksymalna ilość wylosowanych, a to oznacza że w wyższych numerach jest dużo numerów które są bez pokrycia. Zatem do około 12000-15000 może iść powoli, a później np. po 5000 na miesiąc i na koniec roku będzie current 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak się odblokuje wniosek ds260 pisząc do KCC to wtedy należy poprawić go, a później znów złożyć? Chodzi mi o to, czy jakby odblokowany wniosek nie został ponownie wysłany, tylko bym np czekał z tym 3 miesiące to w tym czasie gdybym nawet był current nie dostanę zaproszenia na rozmowę czy dostanę? Tym sposobem można by opóźnić termin rozmowy, robił ktoś tak? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
38 minut temu, Marek Kowalczyk napisał:

Jak się odblokuje wniosek ds260 pisząc do KCC to wtedy należy poprawić go, a później znów złożyć? Chodzi mi o to, czy jakby odblokowany wniosek nie został ponownie wysłany, tylko bym np czekał z tym 3 miesiące to w tym czasie gdybym nawet był current nie dostanę zaproszenia na rozmowę czy dostanę? Tym sposobem można by opóźnić termin rozmowy, robił ktoś tak? 

robią tak ludzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udało się wczoraj skontaktować telefonicznie z ambasadą. Okazuje się, że oni są cały czas skupieni na zakończeniu loterii 2017.

Nie mają podobno jeszcze terminarza spotkań 2018 rozpoczynających się w październiku.

Z tego może wynikać również brak aktualizacji w Serwisie Informacji Wizowej (https://cgifederal.secure.force.com/). Wciąż nie mamy wprowadzonej daty spotkania i wysokości opłat za aplikację / możliwości wykonania przelewu.

Pani była bardzo sympatyczna i powiedziała, że kiedy tylko będą mieli terminarz, nie powinno być żadnych problemów z przeniesieniem spotkania i nie spowoduje to żadnych problemów z aplikacją. 

Edytowane przez stars & stripes

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dopóki są wizy to dlaczego maja być komplikacje. Przenosisz rozmowę i tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz