Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
24 minutes ago, bq11 said:

  2x HAS NOT BEEN SELECTED

 

gratuluje szczęsliwcom ;) i do zobaczenia, mam nadzeje - za rok!

Przy kolejnej edycji, chyba bez watpliwosci, wszyscy tutaj z forum wrzucimy funkel nowki focie do formularza zgloszeniowego ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
u mnie 3 raz z rzędu 2xNIE. Jeszcze nie teraz :)

PS. Jakby ktoś zastanawiał się jakie ma szanse startując kolejny raz, poniżej wykres (założenie, że jednorazowo mamy prawdopodobieństwo wylosowania na poziomie 1%) - na osi poziomej ilość zgłoszeń, trochę przegiąłem, ale to tylko tak dla zobrazowania skali.

Przechwytywanie.png

PS2 Wszystkim wylosowanym gratuluję, a pozostałym życzę powodzenia przy następnych losowaniach :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MancGirl napisał:

Prosilabym tych stalych rezydentow forum, ktorzy nie maja do powiedzenia absolutnie nic w tym temacie tutaj podjetym poza uszczypliwosciami aby dali innym troche miejsca, bo trzeba przeskrolowac kilka stron waszych smieszkow hihkow aby znalezc jakies swieze informacje na temat.

Pani Izabela juz wczoraj tlumaczyla, ze udalo sie jej wyjechac na visie O i rowniez ktos potwierdzil, ze wyjazd na tej vizie byl mozliwy robiac wedliny wiec juz dajcie spokoj z

 

Pani Izabela to troll a wy łykacie te pierdoły bo chcecie w nie wierzyć. Wystarczy 5 sekund w guglu by sprawdzić co jest potrzebne do wizy O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Jackie said:

 

Pani Izabela to troll a wy łykacie te pierdoły bo chcecie w nie wierzyć. Wystarczy 5 sekund w guglu by sprawdzić co jest potrzebne do wizy O.

Ten drugi uzytkownik to tez troll? moze pozwol innym samodzielnie myslec i wyciagac wnioski. Przeciez jak ktos bedzie chcial skladac wnisek o wize  O to chyba sam przeczyta informacje na oficjalnej stronie. Nie potrzeba do tego ekspertyzy rezydentowej ciotki klotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MancGirl napisał:

Ten drugi uzytkownik to tez troll? moze pozwol innym samodzielnie myslec i wyciagac wnioski. Przeciez jak ktos bedzie chcial skladac wnisek o wize  O to chyba sam przeczyta informacje na oficjalnej stronie. Nie potrzeba do tego ekspertyzy rezydentowej ciotki klotki.

 

Jeszcze raz" poczytaj o wizie O zanim zaczniesz oceniać czy jestem "ciocią klocią" czy po prostu mówię prawdę która ci się nie podoba. Pani Izabela dostała bana, dostanie bana też każdy użytkownik który sieje zamieszanie dla zabawy. Jak dla mnie EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Jackie said:

 

Jeszcze raz" poczytaj o wizie O zanim zaczniesz oceniać czy jestem "ciocią klocią" czy po prostu mówię prawdę która ci się nie podoba. Pani Izabela dostała bana, dostanie bana też każdy użytkownik który sieje zamieszanie dla zabawy. Jak dla mnie EOT.

Wow! dostalam warning. Jackie, to nie prawda mi sie nie podoba ale twoje nieprofesjonalne chamskie zachowanie, ktore wczesnije tu zaprezentowalas. Pewno nie udzwigniesz takiej krytyki i mnie zbanujesz. Wiec zegnam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MancGirl napisał:

Wow! dostalam warning. Jackie, to nie prawda mi sie nie podoba ale twoje nieprofesjonalne chamskie zachowanie, ktore wczesnije tu zaprezentowalas. Pewno nie udzwigniesz takiej krytyki i mnie zbanujesz. Wiec zegnam. 

 

Pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...