Jump to content
gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

228 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

24 minuty temu, sly6 napisał:

a jaki nu

mer ma Twoja dziewczyna?

można teraz wyslac wniosek i wpisać ze jest sama a po lipcu oczekiwać na zaproszenie na rozmowę i po dostaniu zaproszenia zgłosić Ciebie do Konsulatu lub też pisac w lipcu do KCC by odblokowali ds tylko ze to troche Wam opóźni zaproszenie na rozmowę.

3 minuty temu, sly6 napisał:

to mozecie pozniej wyslac ds lub tez wyslac teraz a pozniej przelozyc rozmowe jak dostaniecie zaproszenie do Konsulatu.

Jeszcze raz dzięki za odpowiedź,

A czy opóźniając wysłanie formularza (z naszym numerem 8xxx) zmniejszamy swoje szanse na rozmowę z Konsulem?

Druga sprawa decydując się na uzupełnienie formularza po ślubie, co powinniśmy podać jak imię i nazwisko (wymagane jest podanie danych z paszportu), a w paszporcie jest panieńskie nazwisko?

32 minuty temu, Rafcio28 napisał:

Wpisujesz kod ktory otrzymalas po wyslaniu zgloszenia

wpisujesz rok urodzenia

i samo nazwisko cale z duzych liter

przepisujesz kod z obrazka i powinno zadzialac

i nie dziala, niestety:

Warning:The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = 'five', S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

ciagle taki sam komunikat.

Czy mozliwe, ze moje zgloszenie zostalo zdyskwalifikowane?zdjecie bylo nowe, zrobione kilka dni przed wyslaniem.....

4 minuty temu, filipp napisał:

Chcemy dowiedzieć się od Was, czy narzeczona dostanie zieloną kartę po ślubie (w czerwcu) i jak długo trwałby jej proces ubiegania się o zieloną kartę.?  

Jeśli prawo się zmieni to dostanie, około 2-2,5 roku od złożenia wniosku.

11 minut temu, filipp napisał:

Dziękuje za odpowiedzi. Mam jeszcze pytanie dot. pkt 2. Ślub zaplanowany jest na czerwiec 2018. Zastanawiamy się z narzeczoną, czy musimy przyspieszyć termin ślubu na czas przed rozmową z konsulem, czy poinformować podczas rozmowy, że mój stan cywilny zmieni się za np. 3 miesiące. Chcemy dowiedzieć się od Was, czy narzeczona dostanie zieloną kartę po ślubie (w czerwcu) i jak długo trwałby jej proces ubiegania się o zieloną kartę.

Gryzie mnie jeszcze jeden temat. W DS-260 zaznaczyłem, że nie posiadam wymaganych szczepień uzasadniając tym, iż wykonam je przed rozmową. - czy ma to jakiś wpływ na zaproszenie ?  

jesteś wolny na rozmowę i jedną wizę otrzymujesz. Nie ma tak ze kiedyś zmienisz stan cywilny. A później to czas ściągnięcia żony to kolo 2 lat. Lepiej iść wspólnie po ślubie na rozmowę. Może być tak zaznaczone w ds w szczepieniach bo nie masz badań to nie masz wizy.

10 minut temu, graziela napisał:

i nie dziala, niestety:

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = 'five', S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

ciagle taki sam komunikat.

Czy mozliwe, ze moje zgloszenie zostalo zdyskwalifikowane?zdjecie bylo nowe, zrobione kilka dni przed wyslaniem.....

Mozliwe ze przy wpisywaniu confirmantion number wpisujesz ktoras z liter lub cyfr z bledem

5 minut temu, Rafcio28 napisał:

Mozliwe ze przy wpisywaniu confirmantion number wpisujesz ktoras z liter lub cyfr z bledem

niemozliwe, sprawdzam za kazdym razem...oczywiscie metoda kopiuj/wklej  tez probowalam.....

Edited by graziela

14 minut temu, roberciktonie napisał:

Jeszcze raz dzięki za odpowiedź,

A czy opóźniając wysłanie formularza (z naszym numerem 8xxx) zmniejszamy swoje szanse na rozmowę z Konsulem?

Druga sprawa decydując się na uzupełnienie formularza po ślubie, co powinniśmy podać jak imię i nazwisko (wymagane jest podanie danych z paszportu), a w paszporcie jest panieńskie nazwisko?

z takim numerem możecie trochę odczekać z wysłaniem ds lecz nie za długo po ślubie,wymiana paszport,wysłanie ds i tyle z nowymi danymi.

co do zmiany w paszporcie to później przynosi się na rozmowę dwa paszporty jesli wysyłamy ds ze starymi danymi.

ciagle to pisze

nawet nie wiem co mam zrobic???