Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, filipp napisał:

 Chcemy dowiedzieć się od Was, czy narzeczona dostanie zieloną kartę po ślubie (w czerwcu) i jak długo trwałby jej proces ubiegania się o zieloną kartę.?  

 

Jeśli prawo się zmieni to dostanie, około 2-2,5 roku od złożenia wniosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
11 minut temu, filipp napisał:

Dziękuje za odpowiedzi. Mam jeszcze pytanie dot. pkt 2. Ślub zaplanowany jest na czerwiec 2018. Zastanawiamy się z narzeczoną, czy musimy przyspieszyć termin ślubu na czas przed rozmową z konsulem, czy poinformować podczas rozmowy, że mój stan cywilny zmieni się za np. 3 miesiące. Chcemy dowiedzieć się od Was, czy narzeczona dostanie zieloną kartę po ślubie (w czerwcu) i jak długo trwałby jej proces ubiegania się o zieloną kartę.

Gryzie mnie jeszcze jeden temat. W DS-260 zaznaczyłem, że nie posiadam wymaganych szczepień uzasadniając tym, iż wykonam je przed rozmową. - czy ma to jakiś wpływ na zaproszenie ?  

 

jesteś wolny na rozmowę i jedną wizę otrzymujesz. Nie ma tak ze kiedyś zmienisz stan cywilny. A później to czas ściągnięcia żony to kolo 2 lat. Lepiej iść wspólnie po ślubie na rozmowę. Może być tak zaznaczone w ds w szczepieniach bo nie masz badań to nie masz wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, graziela napisał:

i nie dziala, niestety:

 Warning:The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = 'five', S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

ciagle taki sam komunikat.

Czy mozliwe, ze moje zgloszenie zostalo zdyskwalifikowane?zdjecie bylo nowe, zrobione kilka dni przed wyslaniem.....

 

Mozliwe ze przy wpisywaniu confirmantion number wpisujesz ktoras z liter lub cyfr z bledem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, roberciktonie napisał:

Jeszcze raz dzięki za odpowiedź,

A czy opóźniając wysłanie formularza (z naszym numerem 8xxx) zmniejszamy swoje szanse na rozmowę z Konsulem?

Druga sprawa decydując się na uzupełnienie formularza po ślubie, co powinniśmy podać jak imię i nazwisko (wymagane jest podanie danych z paszportu), a w paszporcie jest panieńskie nazwisko?

z takim numerem możecie trochę odczekać z wysłaniem ds lecz nie za długo po ślubie,wymiana paszport,wysłanie ds i tyle z nowymi danymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Warning:The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = 'five', S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

 

 

ciagle to pisze

 

nawet nie wiem co mam zrobic???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, prem napisał:

I zdecydowanie z roku na rok coraz mniejsza liczbe wylosowanych. 

Powiem szczerze ze im dluzej birze udzial w loteri, ta byla juz 5 to wydaje mi sie iz lepszym rozwiazaneiem bylo by storzenie sytemu na zasadzaie Kandy i cos na styl kanadyjskiego EE a najwazniejsza zmiana w GC powinna byc oplata ktora wyeliminowała by z loteri przypadkowych zwyciezcow

 

A już myślałem, że to tylko ja (wg trolla @grzgrz-cośtam)  nie umiem liczyć... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co za up....iwe stworzenie...

FYI  -> statystyki PRZYZNANYCH WIZ w ramach DVL znajdują się pod adresem : https://travel.state.gov/content/dam/visas/Statistics/AnnualReports/FY2014AnnualReport/FY14AnnualReport-TableVII.pdf  -  w linijce z napisem Poland obserwowany jest spadek ilości wydanych wiz rok do roku (nie interesują nas POINFORMOWANI)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...