Jump to content
gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

228 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

9 godzin temu, Maroslav napisał:

Czy do pytania o szkole, wpisywać gimnazjum? To chyba zalicza się do podstawówki? Wiec jak wpisuje tylko szkole średnia, to nad nią wpisuje w okienko liczbę "1"? A jak gimnazjum i średnią to "2"? A jeżeli wpisuje się gimnazjum to co trzeba wpisać w okienko o kierunku? 

I jeszcze ten link wiekszosc pytan jest taka sama teraz w ds260

https://loteria-wizowa.pl/jak-wypelnic-formularz-ds-230/

Witam, DS-260 wypełnione i wysłane, kody kreskowe wydrukowane. Czy teraz mam czekać na maila z datą interview? mam nr 24xxx. Czy ktoś się orientuje kiedy mogę się spodziewać rozmowy? o ile się doczekam :) 

Godzinę temu, RobertEL napisał:

Witam, DS-260 wypełnione i wysłane, kody kreskowe wydrukowane. Czy teraz mam czekać na maila z datą interview? mam nr 24xxx. Czy ktoś się orientuje kiedy mogę się spodziewać rozmowy? o ile się doczekam :) 

wiosna 2018 I zobaczysz po forum bo będziemy pisać które numery sa zapraszane. Sprawdzaj skrzynkę spam bo czasami tam zaproszenie ląduje. Te zaproszenie tez będzie jak się zalogujesz na stronie loterii.

9 minut temu, sly6 napisał:

wiosna 2018 I zobaczysz po forum bo będziemy pisać które numery sa zapraszane. Sprawdzaj skrzynkę spam bo czasami tam zaproszenie ląduje. Te zaproszenie tez będzie jak się zalogujesz na stronie loterii.

Czyli teraz musze czekać na maila? już żadnych czynności nie muszę wykonywać? dopiero jak mnie zaproszą na rozmowę to mam skompletować wszystkie wymagane dokumenty?

5 minut temu, RobertEL napisał:

Czyli teraz musze czekać na maila? już żadnych czynności nie muszę wykonywać? dopiero jak mnie zaproszą na rozmowę to mam skompletować wszystkie wymagane dokumenty?

tak bo np badania mają ważność pól roku a zaświadczenie o niekaralności jeden rok. Czekasz na zaproszenie.

1 minutę temu, sly6 napisał:

tak bo np badania mają ważność pól roku a zaświadczenie o niekaralności jeden rok. Czekasz na zaproszenie.

Aha oki, dzięki.. Ciekawe czy się doczekam :)

10 godzin temu, sly6 napisał:

Coś się zmieniło z zaświadczeniem o niekaralności? - z tego co wiem i jak pracowałem w branży finansowej - zaświadczenie było ważne 3 miesiące i co 3 miesiące musiałem mieć nowe. Ale to może były wymogi funduszy inwestycyjnych, firm związanych z metalami szlachetnymi etc...
Na papierku nie ma informacji o dacie ważności...

40 minut temu, MMNycz napisał:

Coś się zmieniło z zaświadczeniem o niekaralności? - z tego co wiem i jak pracowałem w branży finansowej - zaświadczenie było ważne 3 miesiące i co 3 miesiące musiałem mieć nowe. Ale to może były wymogi funduszy inwestycyjnych, firm związanych z metalami szlachetnymi etc...
Na papierku nie ma informacji o dacie ważności...

Zaswiadczenie jest wazne pol roku