Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

Udalo sie :D

Gram w loterii od 2012 chyba i nareszcie mi sie udalo. Uzylem przypomnienia bo nigdzie nie moglem znalesc swojej aplikacji..

Mam numer 23XXX mam nadzieje ze wszystko zakonczy sie pomyslnie bo mieszkam w Stanach od kilku lat i chcialbym tu zostac. Nie wiem tylko czy uzyc prawnika do pomocy czy wypelnic i zaaplikowac samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
46 minut temu, Janusz666 napisał:

Udalo sie :D

Gram w loterii od 2012 chyba i nareszcie mi sie udalo. Uzylem przypomnienia bo nigdzie nie moglem znalesc swojej aplikacji..

Mam numer 23XXX mam nadzieje ze wszystko zakonczy sie pomyslnie bo mieszkam w Stanach od kilku lat i chcialbym tu zostac. Nie wiem tylko czy uzyc prawnika do pomocy czy wypelnic i zaaplikowac samemu.

jestes legalnie czy nielegalnie jesli mozna spytac ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gratuluje wszystkim wylosowany,również zostałem wylosowany , numer xxxxx2x

Rozumiem ,że jeśli zacznę wypełniać formularz DV 260 i nie uzupełnię wszystkich rubryk będę mógł do nich wrócić jeszcze ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, newborn napisał:

Witam,

Gratuluje wszystkim wylosowany,również zostałem wylosowany , numer xxxxx2x

Rozumiem ,że jeśli zacznę wypełniać formularz DV 260 i nie uzupełnię wszystkich rubryk będę mógł do nich wrócić jeszcze ?

 

Tak, tylko musisz kliknac Save aby to co juz napisalem zapisało sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sly6 napisał:

to można zrobić bez prawnika,masz to opisane na forum lub stronie rządowej USA krok po kroku. Wysyłasz ds260 i teraz od Ciebie zależy czy chcesz mieć rozmowę w USA czy w Polsce bo to się zaznacza w ds.

Dzieki. Slyszalem od paru osob tutaj mieszkajacych ze lepiej jest miec rozmowe w swoim kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w okienko "Job title" mam wpisać nazwę zawodu np. Light Truck or Delivery Services Drivers czy ten kod 53-3033.00? Albo po prostu Truck driver?

A co do "course of study", skończyłem technikum z matura, to mam wpisać Vocational? A w okienko "Degree, diploma..."? A-level czy diploma jako matura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...