Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, newborn napisał:

Oki dzięki za informacje czy np istanieje jakiś termin na wysłanie DS 260 ? i jak to może wpłynąć na termin spotkania jeśli mam jeden z pierwszych numerów CN ? a wniosek wyśle np w połowie czerwca ?

na tym forum pierwszy raz widzę taki numer i jak pisze daisy to możesz miecz rozmowę do grudnia gdy wyślesz ds w tym czasie co piszesz. A rozmowy sa od października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
10 godzin temu, Jackie napisał:

 

Dałeś się nabrać podłym skurwielom, niestety. Zgłoś do PayPal jak najszybciej, nawet jeśli tobie to nie pomoże to przynajmniej zablokują im konto.

bardzo Ci dziękuję za to stwierdzenie powyżej :)))

...wiedziałem że mogę z Wami iść na piwko : )

andyopole z Tobą też  : )

do zobaczenia w USA, mam nadzieję ,że rozmowa w konsulacie w tym roku będzie taka miła jak w ubiegłym...wniosek o wizę pracowniczą tym razem : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witajcie udalo mi sie wylosowac wize w tym roku. Ogolnie za 3 razem i cieszcze sie ze jest szansa ja dostac::) Jest pytanie w DS-260 o to czy bylem studentem(f) - jednak to odnosi sie chyba bardziej do szkol publicznych typu high school(z tego co wnioskuje). Ja ukonczylem College w Stanach ktory nie jest szkola publiczna gdyz musialem cale studia oplacic. Wiec moje pytanie jest czy mam zaznaczyc to na tak czy na nie? czy ktos z was mial podobna sytuacje i moze sie do tego odniesc?. I jeszcze jedno moj nr to 11XXX kiedy moge spodziewac sie ewentualnej rozmowy jestli przesle aplikacje do konca tego tygodnia?. Pozdrawiam wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ziomo napisał:

Hej witajcie udalo mi sie wylosowac wize w tym roku. Ogolnie za 3 razem i cieszcze sie ze jest szansa ja dostac::) Jest pytanie w DS-260 o to czy bylem studentem(f) - jednak to odnosi sie chyba bardziej do szkol publicznych typu high school(z tego co wnioskuje). Ja ukonczylem College w Stanach ktory nie jest szkola publiczna gdyz musialem cale studia oplacic. Wiec moje pytanie jest czy mam zaznaczyc to na tak czy na nie? czy ktos z was mial podobna sytuacje i moze sie do tego odniesc?. I jeszcze jedno moj nr to 11XXX kiedy moge spodziewac sie ewentualnej rozmowy jestli przesle aplikacje do konca tego tygodnia?. Pozdrawiam wszystkich!!

rozmowa to listopad grudzień.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sly6 napisał:

na tym forum pierwszy raz widzę taki numer i jak pisze daisy to możesz miecz rozmowę do grudnia gdy wyślesz ds w tym czasie co piszesz. A rozmowy sa od października.

o ile dobrze odczytuje numer to jest to 2018EU0000002X ? czyli raczej powinienem się załapać na rozmowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, newborn napisał:

o ile dobrze odczytuje numer to jest to 2018EU0000002X ? czyli raczej powinienem się załapać na rozmowe

wysyłając wniosek w maju,czerwcu 2018 czy wcale mógłbyś się nie załapać:lol:

 

załapiesz sie na rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wypełniłem juz praktycznie cały wniosek i pozostało mi pytanie "

Do you want the Social Security Administration to issue a Social Security number and a card? Error
"
Z tego co wiem jest to program emerytalny i powinienem w nim zaznaczyc "Yes", czyli ze chce takiej karty, czy na obecną chwilę nie jest to konieczne ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kormel napisał:

Cześć, wypełniłem juz praktycznie cały wniosek i pozostało mi pytanie "

Do you want the Social Security Administration to issue a Social Security number and a card? Error
"
Z tego co wiem jest to program emerytalny i powinienem w nim zaznaczyc "Yes", czyli ze chce takiej karty, czy na obecną chwilę nie jest to konieczne ?

to jest taki numer jak PESEL i teraz potrzebujesz czy nie? Potrzebujesz i zaznacz tak. To jest do umów,pracy itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...