Jump to content
gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

228 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

8 godzin temu, sly6 napisał:

co do dziecka to wpisz ten co masz a później na rozmowie pokażesz stary i nowy paszport... A co do żony to za 3 tyg dostanie paszport nowy i wtedy wyślij wniosek z nowymi danymi lub tez wpisujesz dane z tego paszportu a nie przed ślubem. Później na rozmowie pokazujesz dwa paszporty.

Oki dzięki za informacje czy np istanieje jakiś termin na wysłanie DS 260 ? i jak to może wpłynąć na termin spotkania jeśli mam jeden z pierwszych numerów CN ? a wniosek wyśle np w połowie czerwca ?

My w DV2016 mieliśmy numer, który kwalifikował się na październik, DS260 wysłaliśmy pod koniec czerwca (też m.in. ze względu na paszporty) i rozmowę mieliśmy w grudniu :)

DS najlepiej wysłać jak najszybciej się da, ale z niskim numerem czerwiec jest ok :)

Edited by daisy1

11 godzin temu, mort napisał:

Serio? Jakoś nie widzę informacji na temat ponownej możliwości sprawdzania. Chyba za wcześnie na to.

Na Facebook taka informacja się pojawiła. 

3 godziny temu, newborn napisał:

Oki dzięki za informacje czy np istanieje jakiś termin na wysłanie DS 260 ? i jak to może wpłynąć na termin spotkania jeśli mam jeden z pierwszych numerów CN ? a wniosek wyśle np w połowie czerwca ?

na tym forum pierwszy raz widzę taki numer i jak pisze daisy to możesz miecz rozmowę do grudnia gdy wyślesz ds w tym czasie co piszesz. A rozmowy sa od października.

10 godzin temu, Jackie napisał:

Dałeś się nabrać podłym skurwielom, niestety. Zgłoś do PayPal jak najszybciej, nawet jeśli tobie to nie pomoże to przynajmniej zablokują im konto.

bardzo Ci dziękuję za to stwierdzenie powyżej :)))

...wiedziałem że mogę z Wami iść na piwko : )

andyopole z Tobą też  : )

do zobaczenia w USA, mam nadzieję ,że rozmowa w konsulacie w tym roku będzie taka miła jak w ubiegłym...wniosek o wizę pracowniczą tym razem : )

daj znać jak bylo na rozmowie lecz już w innym dziale i temacie. Dobrze ze się porozumieliśmy.

Hej witajcie udalo mi sie wylosowac wize w tym roku. Ogolnie za 3 razem i cieszcze sie ze jest szansa ja dostac::) Jest pytanie w DS-260 o to czy bylem studentem(f) - jednak to odnosi sie chyba bardziej do szkol publicznych typu high school(z tego co wnioskuje). Ja ukonczylem College w Stanach ktory nie jest szkola publiczna gdyz musialem cale studia oplacic. Wiec moje pytanie jest czy mam zaznaczyc to na tak czy na nie? czy ktos z was mial podobna sytuacje i moze sie do tego odniesc?. I jeszcze jedno moj nr to 11XXX kiedy moge spodziewac sie ewentualnej rozmowy jestli przesle aplikacje do konca tego tygodnia?. Pozdrawiam wszystkich!!

Godzinę temu, ziomo napisał:

Hej witajcie udalo mi sie wylosowac wize w tym roku. Ogolnie za 3 razem i cieszcze sie ze jest szansa ja dostac::) Jest pytanie w DS-260 o to czy bylem studentem(f) - jednak to odnosi sie chyba bardziej do szkol publicznych typu high school(z tego co wnioskuje). Ja ukonczylem College w Stanach ktory nie jest szkola publiczna gdyz musialem cale studia oplacic. Wiec moje pytanie jest czy mam zaznaczyc to na tak czy na nie? czy ktos z was mial podobna sytuacje i moze sie do tego odniesc?. I jeszcze jedno moj nr to 11XXX kiedy moge spodziewac sie ewentualnej rozmowy jestli przesle aplikacje do konca tego tygodnia?. Pozdrawiam wszystkich!!

rozmowa to listopad grudzień.

7 godzin temu, sly6 napisał:

na tym forum pierwszy raz widzę taki numer i jak pisze daisy to możesz miecz rozmowę do grudnia gdy wyślesz ds w tym czasie co piszesz. A rozmowy sa od października.

o ile dobrze odczytuje numer to jest to 2018EU0000002X ? czyli raczej powinienem się załapać na rozmowe

29 minut temu, newborn napisał:

o ile dobrze odczytuje numer to jest to 2018EU0000002X ? czyli raczej powinienem się załapać na rozmowe

wysyłając wniosek w maju,czerwcu 2018 czy wcale mógłbyś się nie załapać:lol:

załapiesz sie na rozmowę.