Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Maroslav napisał:

Czy w okienko "Job title" mam wpisać nazwę zawodu np. Light Truck or Delivery Services Drivers czy ten kod 53-3033.00? Albo po prostu Truck driver?

A co do "course of study", skończyłem technikum z matura, to mam wpisać Vocational? A w okienko "Degree, diploma..."? A-level czy diploma jako matura?

Te linki  sa bardzo pomocne jak wypelnic ds260

https://loteria-wizowa.pl/jak-wypelnic-formularz-ds-230/

 

https://loteria-wizowa.pl/jak-wypelnic-formularz-dsp-122/

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 godzin temu, Maroslav napisał:

Czy w okienko "Job title" mam wpisać nazwę zawodu np. Light Truck or Delivery Services Drivers czy ten kod 53-3033.00? Albo po prostu Truck driver?

A co do "course of study", skończyłem technikum z matura, to mam wpisać Vocational? A w okienko "Degree, diploma..."? A-level czy diploma jako matura?

Ja wpisalem truck driver. Co do szkoly nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piori napisał:

Dokładnie jak pisze @prem Ta informacja ciągle jest na stronie ambasady https://pl.usembassy.gov/pl/wizy/wiza-loteryjna/  "Ważna informacja dla uczestników Programu DV-2017 – wrzesień 2016". Rozdawanie wiz miało zakończyć się 30 września, a info było podane na początku miesiąca.

wydawanie wiz z loterii dv 2017 rozpoczęto od października 2016 i trwa teraz , ta loteria zakończy się 30 września 2017. Więc podali wiadomość prawidłowo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku jestem w gronie osób które zostały wylosowane.  U mnie sprawdziło się zasada, że do trzech razy sztuka :)  Jestem w trakcie przeglądania tego jakie formularze trzeba wypełnić jakie dokumenty przedstawić... W związku z tym mam pytanie odnośnie formularza  I-134- czy ktoś orientuje się  jakie konkretne kryteria zarobkowe, majątkowe musi spełniać "sponsor" ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karinaa napisał:

W tym roku jestem w gronie osób które zostały wylosowane.  U mnie sprawdziło się zasada, że do trzech razy sztuka :)  Jestem w trakcie przeglądania tego jakie formularze trzeba wypełnić jakie dokumenty przedstawić... W związku z tym mam pytanie odnośnie formularza  I-134- czy ktoś orientuje się  jakie konkretne kryteria zarobkowe, majątkowe musi spełniać "sponsor" ?  

to nie sponsorowanie rodzinne ze musi być minimum bo bez tego wizy nie będzie. I134 to jak list napisany ze się zatrzymasz u znajomego. Tylko ze to urzędowe pismo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sly6 napisał:

to nie sponsorowanie rodzinne ze musi być minimum bo bez tego wizy nie będzie. I134 to jak list napisany ze się zatrzymasz u znajomego. Tylko ze to urzędowe pismo.

Dzięki za informacje. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś pomóc o co chodzi :

Your Request has gotten to the Desk of the American Visa/Green Card request Unit

właśnie dostałem takiego emaila i nie wiem właśnie o co biega....

proszę bo się bardzo niepokoję  o wynik 

a wiadomość otrzymałem od : A mail From American Embassy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...