Jump to content
gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

228 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

3 godziny temu, karinaa napisał:

W tym roku jestem w gronie osób które zostały wylosowane.  U mnie sprawdziło się zasada, że do trzech razy sztuka :)  Jestem w trakcie przeglądania tego jakie formularze trzeba wypełnić jakie dokumenty przedstawić... W związku z tym mam pytanie odnośnie formularza  I-134- czy ktoś orientuje się  jakie konkretne kryteria zarobkowe, majątkowe musi spełniać "sponsor" ?  

to nie sponsorowanie rodzinne ze musi być minimum bo bez tego wizy nie będzie. I134 to jak list napisany ze się zatrzymasz u znajomego. Tylko ze to urzędowe pismo.

Godzinę temu, sly6 napisał:

to nie sponsorowanie rodzinne ze musi być minimum bo bez tego wizy nie będzie. I134 to jak list napisany ze się zatrzymasz u znajomego. Tylko ze to urzędowe pismo.

Dzięki za informacje. :) 

Czy może mi ktoś pomóc o co chodzi :

Your Request has gotten to the Desk of the American Visa/Green Card request Unit

właśnie dostałem takiego emaila i nie wiem właśnie o co biega....

proszę bo się bardzo niepokoję  o wynik 

a wiadomość otrzymałem od : A mail From American Embassy

Edited by Printer

8 minut temu, Printer napisał:

Czy może mi ktoś pomóc o co chodzi :

Your Request has gotten to the Desk of the American Visa/Green Card request Unit

właśnie dostałem takiego emaila i nie wiem właśnie o co biega....

proszę bo się bardzo niepokoję  o wynik 

a wiadomość otrzymałem od : A mail From American Embassy

Prześlij 3 tys dolarów na moje konto to wyjaśnię ci o co chodzi ;)

...no ale tak inaczej rozpocznę - niestety zgłoszenie do wizy imigracyjnej złożyłem za pośrednictwem https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=de85cd7ae2&view=lg&msg=15b75922f775441c

oczywiście zapłaciłem, dostałem podziękowania i gratulacje i....dzisiaj ten email

ok z głupich można się tylko śmiać , ale proszę o przynajmniej jakąś wskazówkę ?

18 minut temu, Printer napisał:

...no ale tak inaczej rozpocznę - niestety zgłoszenie do wizy imigracyjnej złożyłem za pośrednictwem https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=de85cd7ae2&view=lg&msg=15b75922f775441c

oczywiście zapłaciłem, dostałem podziękowania i gratulacje i....dzisiaj ten email

ok z głupich można się tylko śmiać , ale proszę o przynajmniej jakąś wskazówkę ?

Serio myslisz ze cokolwiek wygrales ?

...no dobra śmiejcie się...nie chcę informacji czy coś wygrałem - powiedzcie wprost - wygłupiłeś się i ktoś na tym skorzystał ....

w zeszłym roku podczas pobytu w stanach miałem do czynienia z otwartymi, szczerymi ludźmi, którzy traktowali mnie serio...

widać człowiek jest naiwny do końca swoich dni...

fajne forum...

pozdrowienia z Polski - ładnie świeci słonko i ptaszki śpiewają...

Zgaduje,  Oszczędności trzymasz w SKOKach, nadwyżki zainwestowane w Amber Gold i głosowałes na PiS.

• Upvote 1

11 minut temu, Printer napisał:

...no dobra śmiejcie się...nie chcę informacji czy coś wygrałem - powiedzcie wprost - wygłupiłeś się i ktoś na tym skorzystał ....

w zeszłym roku podczas pobytu w stanach miałem do czynienia z otwartymi, szczerymi ludźmi, którzy traktowali mnie serio...

widać człowiek jest naiwny do końca swoich dni...

fajne forum...

pozdrowienia z Polski - ładnie świeci słonko i ptaszki śpiewają...

Zgłoszenie do loterii wizowej składa się bezpłatnie przez stronę rządową: https://www.dvlottery.state.gov/

Każde inne strony i opłaty to oszustwo. Niestety zostałeś naciągnięty.

A reszta niech się nie śmieje, bo nie wszyscy są tak zorientowani w temacie, jak Wy! :)

Nie rozumiem jak w dzisiejszych czasach, młody człowiek, potrafiący czytać, daje się naciągnąć na takie, ordynarnie prostackie oszustwo. Taki stary ramol jak ja to co innego.