Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Printer napisał:

Czy może mi ktoś pomóc o co chodzi :

Your Request has gotten to the Desk of the American Visa/Green Card request Unit

właśnie dostałem takiego emaila i nie wiem właśnie o co biega....

proszę bo się bardzo niepokoję  o wynik 

a wiadomość otrzymałem od : A mail From American Embassy

 

Prześlij 3 tys dolarów na moje konto to wyjaśnię ci o co chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

...no ale tak inaczej rozpocznę - niestety zgłoszenie do wizy imigracyjnej złożyłem za pośrednictwem https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=de85cd7ae2&view=lg&msg=15b75922f775441c

oczywiście zapłaciłem, dostałem podziękowania i gratulacje i....dzisiaj ten email

ok z głupich można się tylko śmiać , ale proszę o przynajmniej jakąś wskazówkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Printer napisał:

...no ale tak inaczej rozpocznę - niestety zgłoszenie do wizy imigracyjnej złożyłem za pośrednictwem https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=de85cd7ae2&view=lg&msg=15b75922f775441c

oczywiście zapłaciłem, dostałem podziękowania i gratulacje i....dzisiaj ten email

ok z głupich można się tylko śmiać , ale proszę o przynajmniej jakąś wskazówkę ?

Serio myslisz ze cokolwiek wygrales ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no dobra śmiejcie się...nie chcę informacji czy coś wygrałem - powiedzcie wprost - wygłupiłeś się i ktoś na tym skorzystał ....

w zeszłym roku podczas pobytu w stanach miałem do czynienia z otwartymi, szczerymi ludźmi, którzy traktowali mnie serio...

widać człowiek jest naiwny do końca swoich dni...

fajne forum...

pozdrowienia z Polski - ładnie świeci słonko i ptaszki śpiewają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Printer napisał:

...no dobra śmiejcie się...nie chcę informacji czy coś wygrałem - powiedzcie wprost - wygłupiłeś się i ktoś na tym skorzystał ....

w zeszłym roku podczas pobytu w stanach miałem do czynienia z otwartymi, szczerymi ludźmi, którzy traktowali mnie serio...

widać człowiek jest naiwny do końca swoich dni...

fajne forum...

pozdrowienia z Polski - ładnie świeci słonko i ptaszki śpiewają...

Zgłoszenie do loterii wizowej składa się bezpłatnie przez stronę rządową: https://www.dvlottery.state.gov/

Każde inne strony i opłaty to oszustwo. Niestety zostałeś naciągnięty.

A reszta niech się nie śmieje, bo nie wszyscy są tak zorientowani w temacie, jak Wy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Printer napisał:

...no dobra śmiejcie się...nie chcę informacji czy coś wygrałem - powiedzcie wprost - wygłupiłeś się i ktoś na tym skorzystał ....

w zeszłym roku podczas pobytu w stanach miałem do czynienia z otwartymi, szczerymi ludźmi, którzy traktowali mnie serio...

widać człowiek jest naiwny do końca swoich dni...

fajne forum...

pozdrowienia z Polski - ładnie świeci słonko i ptaszki śpiewają...

ile zapłaciłeś,jaka forma i skopiuj całą wiadomość a nie linka z poczty email. Jaka strona.. Od kiedy jest rejestracja przez www nie jestes pierwszą osobą która tak robi . Co roku mamy na forum podobne przypadki. Naiwny jest i taki pozostanie człowiek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie chłopu spokój - każdemu może się zdarzyć. Ja przykładowo nabrałem się i ....chajtnąłem się ....hihihihi. A tak na poważnie Printer to tak jak Sly prosił - pokaż całą wiadomość a nie dawaj linka do niej - zobaczymy o co biega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...