Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Kilka dni temu pochwalilem sie pozytywnym wynikiem z loterii, jako ze jestem teraz w US ( ) mam kilka pytan...Mam nadzieje ze ktos bedzie w stanie odpowiedziec.

Bylem juz na spotkaniu z jednym prawnikiem ale nie potrafil odpowiedziec mi z miejsca i poszuka odpowiedzi.

 

 

1. Czy rozsadnym jest wypelnianie i rozpoczecie DS260 teraz czy poczekac do poczatku Sierpnia jak bedziemy mieli nowe wizy ? Do kiedy mozna poczekac z wypelnieniem DS 260 ?

 

2. Planuje zaczac wypelniac DS 260 bedac tu w US ale w Grudniu chcialbym przyjechac do Polski i poczekac do momentu wizyty w ambasadzie.

 

 

Mam nadzieje ze ktos bedzie w stanie poradzic/odpowiedziec.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jak podasz numer to Ci odpowiemy czy realna jest rozmowa w grudniu. Te odpowiedzi po części masz na stronach rządowych i forum.

masz niski numer to nie możesz czekać z ds do sierpnia bo nie zostaniesz zaproszony w grudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Janusz666 napisał:

Nie musi byc w Grudniu, moze byc w Styczniu albo Lutym. moj numer to 23XXX. Po prostu nie chce zaczynac DS260 a potem zablokowac sobie mozliwosci przylecenia w Lipcu i aplikacji o H4 i H1B1.

 

 

to napiszę tak ze kwiecień,maj 2018 możesz mieć rozmowę a jesli chodzi o wysłanie to bym to wysłała w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wypisałeś i dali Ci wizę a do tego wpuścili to nie masz zakazu wjazdu.

a co do pierwszej części to po rozmowie z Konsulem dostajesz odpowiedź co do wizy i zakazu wjazdu. A prawnik jeśli Ci pomoże to ze zniesieniem zakazu wjazdu. A z tego co piszesz to nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎5‎/‎16‎/‎2017 o 00:55, Printer napisał:

bardzo Ci dziękuję za to stwierdzenie powyżej :)))

...wiedziałem że mogę z Wami iść na piwko : )

andyopole z Tobą też  : )

do zobaczenia w USA, mam nadzieję ,że rozmowa w konsulacie w tym roku będzie taka miła jak w ubiegłym...wniosek o wizę pracowniczą tym razem : )

Nauczka sie przyda, na szczescie strasznie drogo nie bylo. Teraz juz zapamietasz ze nie tylko pisac ale I czytac trzeba porzadnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...