Jump to content
gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

228 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

20 godzin temu, mort napisał:

Serio? Jakoś nie widzę informacji na temat ponownej możliwości sprawdzania. Chyba za wcześnie na to.

Wczoraj opublikowali po raz 4 tą informację na FB.

• Upvote 1

Cześć, wypełniłem juz praktycznie cały wniosek i pozostało mi pytanie "

Do you want the Social Security Administration to issue a Social Security number and a card? Error
"
Z tego co wiem jest to program emerytalny i powinienem w nim zaznaczyc "Yes", czyli ze chce takiej karty, czy na obecną chwilę nie jest to konieczne ?

4 minuty temu, kormel napisał:

Cześć, wypełniłem juz praktycznie cały wniosek i pozostało mi pytanie "

Do you want the Social Security Administration to issue a Social Security number and a card? Error
"
Z tego co wiem jest to program emerytalny i powinienem w nim zaznaczyc "Yes", czyli ze chce takiej karty, czy na obecną chwilę nie jest to konieczne ?

to jest taki numer jak PESEL i teraz potrzebujesz czy nie? Potrzebujesz i zaznacz tak. To jest do umów,pracy itd

Witam wszystkich.

Kilka dni temu pochwalilem sie pozytywnym wynikiem z loterii, jako ze jestem teraz w US ( ) mam kilka pytan...Mam nadzieje ze ktos bedzie w stanie odpowiedziec.

Bylem juz na spotkaniu z jednym prawnikiem ale nie potrafil odpowiedziec mi z miejsca i poszuka odpowiedzi.

1. Czy rozsadnym jest wypelnianie i rozpoczecie DS260 teraz czy poczekac do poczatku Sierpnia jak bedziemy mieli nowe wizy ? Do kiedy mozna poczekac z wypelnieniem DS 260 ?

2. Planuje zaczac wypelniac DS 260 bedac tu w US ale w Grudniu chcialbym przyjechac do Polski i poczekac do momentu wizyty w ambasadzie.

Mam nadzieje ze ktos bedzie w stanie poradzic/odpowiedziec.

Pozdrawiam.

jak podasz numer to Ci odpowiemy czy realna jest rozmowa w grudniu. Te odpowiedzi po części masz na stronach rządowych i forum.

masz niski numer to nie możesz czekać z ds do sierpnia bo nie zostaniesz zaproszony w grudniu.

Nie musi byc w Grudniu, moze byc w Styczniu albo Lutym. moj numer to 23XXX. Po prostu nie chce zaczynac DS260 a potem zablokowac sobie mozliwosci przylecenia w Lipcu i aplikacji o H4 i H1B1.

17 godzin temu, Janusz666 napisał:

Nie musi byc w Grudniu, moze byc w Styczniu albo Lutym. moj numer to 23XXX. Po prostu nie chce zaczynac DS260 a potem zablokowac sobie mozliwosci przylecenia w Lipcu i aplikacji o H4 i H1B1.

to napiszę tak ze kwiecień,maj 2018 możesz mieć rozmowę a jesli chodzi o wysłanie to bym to wysłała w najbliższym czasie.

dzieki :)

Prawnik zarzadal sobie $4200 za oboje nas. Nie wiem tak naprawde na ile on bedzie pomocny, wszystko moge zrobic samemu na to wyglada. Tylko odpowiedzi na te najtrudniejsze pytania.

o ten pobyt? Jesli masz zakaz jesli masz to i tak po rozmowie dostaniesz informacje o tym i później działanie,a tak sam wypełnij wniosek..

jak wypełniałeś wniosek o wizę kolejną to wpisałeś ile byleś w USA?