Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Efffffka napisał:

Ciężko na rozmowie :( książeczka wiem ze trzeba iśc do odpowiedniego lekarza ale to już jak się dostanie zgodę się robi tyle zrozumiałam i ze najlepiej mieć książeczkę żeby potwierdzić jakie szczepienia się miało. Tak? 

jak poczytasz więcej to zobaczysz ze możesz rozmawiać po polsku,co do badań to jak brak masz tej książeczki to możesz dostać np o dwie szczepionki więcej i to się wiąże z oplata. Tak badania robisz gdy masz zaproszenie na rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
7 minut temu, sly6 napisał:

jak poczytasz więcej to zobaczysz ze możesz rozmawiać po polsku,co do badań to jak brak masz tej książeczki to możesz dostać np o dwie szczepionki więcej i to się wiąże z oplata. Tak badania robisz gdy masz zaproszenie na rozmowę.

Oo czyli to jeszcze nie jest koniec świata :) już myślałam ze będę musiała biegać po wszystkich przychodniach z dzieciństwa i prosić o jakieś odpisy jeśli jeszcze je maja :) @sly6 jesteś tu niezastąpiona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek Kowalczyk napisał:

nie, z tego co się orientuje to decyzje o wizie otrzymujesz dopiero podczas rozmowy z konsulem, a nie podczas sprawdzania dokumentów przez pracownika ambasady, zatem jest możliwość ze sie zapłaci za rozpatrzenie wniosku i bedzie decyzja negatywna.

Dokładnie tak i byłem świadkiem jak 2 osoby dostały odmowę od konsula a chwilę wcześniej opłaciły 2x330$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2017 o 08:24, sly6 napisał:

wydawanie wiz z loterii dv 2017 rozpoczęto od października 2016 i trwa teraz , ta loteria zakończy się 30 września 2017. Więc podali wiadomość prawidłowo .

Oczywiście masz rację, roczniki mi się pomyliły. A tak BTW, skąd jeszcze przed rozpoczęciem wydawania wiz wiedzą że jest potrzebne "dolosowanie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, piori napisał:

Oczywiście masz rację, roczniki mi się pomyliły. A tak BTW, skąd jeszcze przed rozpoczęciem wydawania wiz wiedzą że jest potrzebne "dolosowanie"?

od ilości ds260 które są wysyłane np

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ludzie mam takie pytanie. Mianowicie moja byla dziewczyna leciala wczoraj do stanów. Na miejscu celnik ja zatrzymal o wzial do pokoju na przesluchanie. Rok temu bylismy razem w stanach i pytali czemu teraz mnie nie ma. Odpowiedziala ze zostalem w polsce. Wpuscili ja ale celnik powiedzial ze jak ona nie wroci to mnie do stanow nie wpuszcza. Mnie z nia nie laczy zadnen slub ani nic.. mam zlozone ds 260 i czekam bo po nowym roku moge miec rozmowe w ambasadzie. Zastanawiam sie czy cala ta sytuacja może niekorzystnie wplynac na moje rozpatrzenie GC.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Joanna30 napisał:

Ale ona wleciała na jakiej wizie?

Poza ty Ciebie ona nie dotyczy, a Twój ewentualny wlot/niewlot dotyczyłby tylko wizy turystycznej.

Wleciala na turystycznej, tak tylko boje sie ze gdy nie "odpukac" dostane GC.. to moge miec pozniej problem z wjazdem do stanow jako turysta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RobertEL napisał:

Wleciala na turystycznej, tak tylko boje sie ze gdy nie "odpukac" dostane GC.. to moge miec pozniej problem z wjazdem do stanow jako turysta. 

zależy co wpisal urzędnik po takiej rozmowie. Co innego wjazd na stale a co innego turystycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sly6 napisał:

zależy co wpisal urzędnik po takiej rozmowie. Co innego wjazd na stale a co innego turystycznie.

Ale my nie mamy ślubu, nie mamy dzieci.. nic nas nie laczy. Po prostu bylismy rok temu jako para.. i to maja w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...