Jump to content
gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

228 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

22 godziny temu, prem napisał:

I zdecydowanie z roku na rok coraz mniejsza liczbe wylosowanych. 

Powiem szczerze ze im dluzej birze udzial w loteri, ta byla juz 5 to wydaje mi sie iz lepszym rozwiazaneiem bylo by storzenie sytemu na zasadzaie Kandy i cos na styl kanadyjskiego EE a najwazniejsza zmiana w GC powinna byc oplata ktora wyeliminowała by z loteri przypadkowych zwyciezcow

A już myślałem, że to tylko ja (wg trolla @grzgrz-cośtam)  nie umiem liczyć... :)

Edited by maciopa
  • Downvote 1

No co za up....iwe stworzenie...

FYI  -> statystyki PRZYZNANYCH WIZ w ramach DVL znajdują się pod adresem : https://travel.state.gov/content/dam/visas/Statistics/AnnualReports/FY2014AnnualReport/FY14AnnualReport-TableVII.pdf  -  w linijce z napisem Poland obserwowany jest spadek ilości wydanych wiz rok do roku (nie interesują nas POINFORMOWANI)...

Nie rozumiem Twoich osobistych wycieczek do mojej osoby. Nigdzie nie pisałem, że liczyć nie umiesz, nie obrażałem Cię. Bardzo mi przykro, że tak zareagowałeś. Pisałeś o 5tys wiz otrzymanych przez Ukrainców dlatego myślałem, że chodzi Ci o poinformowanych.

Dzięki za link do statystyk przyznanych wiz, na bazie tych statystyk będę mógł oszacować szanse dolosowania, wyniki zostawię dla siebie widząc jak forum zareagowało po wklejeniu ostatnich statystyk.

Edited by grzgrzgrz3
  • Upvote 1

Godzinę temu, grzgrzgrz3 napisał:

Nie rozumiem Twoich osobistych wycieczek do mojej osoby. Nigdzie nie pisałem, że liczyć nie umiesz, nie obrażałem Cię. Bardzo mi przykro, że tak zareagowałeś. Pisałeś o 5tys wiz otrzymanych przez Ukrainców dlatego myślałem, że chodzi Ci o poinformowanych.

Dzięki za link do statystyk przyznanych wiz, na bazie tych statystyk będę mógł oszacować szanse dolosowania, wyniki zostawię dla siebie widząc jak forum zareagowało po wklejeniu ostatnich statystyk.

Jak dla mnie statystyki ok:) Chetnie zobacze jakie mam sznse na dolosowanie w koncu kazdy z nas na to czekam i marzy o magicznym komunikacie:D

Pozdrawiam

nie długo będzie podane ilość wylosowanych osób w loterii. Wtedy okaże się czy tendencja spadkowa nadal jest.

Zaraz zaraz. Sorki ale nie w temacie jestem. Jakieś dolosowania będą?? :)

9 minut temu, cee napisał:

Zaraz zaraz. Sorki ale nie w temacie jestem. Jakieś dolosowania będą?? :)

narazie nic nie ma na rządowej stronie .

Mam pytanie odnośnie składania dokumentów przed rozmowa z konsulem. Trzeba mieć jakiś wydruk TNT. Co to jest? 

3 minuty temu, Maroslav napisał:

Mam pytanie odnośnie składania dokumentów przed rozmowa z konsulem. Trzeba mieć jakiś wydruk TNT. Co to jest? 

tak musisz go mieć,to jest po to by Twój paszport z kopertą został dostarczony do Ciebie przez firmę kurierską TNT.

16 minut temu, sly6 napisał:

tak musisz go mieć,to jest po to by Twój paszport z kopertą został dostarczony do Ciebie przez firmę kurierską TNT.

A gdzie go załatwiam? I jak?