Skocz do zawartości

Samotna matka


aga262

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałam samotna matka z małym dzieckiem, nie mam pracy szukam mieszkania i przedszkola. Czy miasto moze mi pomoc wysokiej sytuacji? Gdzie moge zgłosić sie po pomoc ? Mieszkam w NYC na Queens.

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, aga262 napisał:

Zostałam samotna matka z małym dzieckiem, nie mam pracy szukam mieszkania i przedszkola. Czy miasto moze mi pomoc wysokiej sytuacji? Gdzie moge zgłosić sie po pomoc ? Mieszkam w NYC na Queens.

 

Szukaj w schroniskach dla bezdomnych, załatwią ci kontakt z pracownikiem socjalnym. W najgorszym razie możesz zawsze iść na komisariat policji, skierują cię do odpowiednich osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziecko ma obywatelstwo amerykańskie? Nie które z tych programów pomagają matkom które są nielegalnie

https://singlemotherguide.com/financial-help-for-single-mothers-in-new-york/

są darmowe porady prawne do tego organizacje kobiece

jak znasz język angielski? Jak znasz to szybko znajdziesz pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, aga262 napisał:

Jestem nielegalnie i tu jest problem

 

Idź do polskiego konsulatu. Być może najlepszym wyjściem będzie powrót do Polski. Obecna atmosfera wokół nielegalnych nie jest fajna, co zrobisz jak cię złapią? Jeśli dziecko jest urodzone w USA to nie może być deportowane razem z tobą, musisz mieć dla niego polski paszport i zapewnić opiekę gdy będziesz siedziała za kratkami czekając na deportację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...