Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cześć wszystkim. Nie będę zakładał nowego tematu. Zapytam tutaj. Jesteśmy półtora miesiąca przed wylotem i zaczynam się martwić o jakiekolwiek papiery które trzeba wypełnić. Mamy wizę turystyczną. Lot typowo na wakacje bez dzieci, na trzy tygodnie. Czy ktoś z was mógł by mi napisać, co przed samym wjazdem do stanów trzeba wypełnić ? Dodam jeszcze że lecimy British Airways i na ich stronie już wypełniłem specjalna formę o którą mnie prosili. To jest chyba tak zwane APIS. I jeszcze jedno dla pewności. Czy napewno nie musimy wypełniać ESTA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Frankee said:

Cześć wszystkim. Nie będę zakładał nowego tematu. Zapytam tutaj. Jesteśmy półtora miesiąca przed wylotem i zaczynam się martwić o jakiekolwiek papiery które trzeba wypełnić. Mamy wizę turystyczną. Lot typowo na wakacje bez dzieci, na trzy tygodnie. Czy ktoś z was mógł by mi napisać, co przed samym wjazdem do stanów trzeba wypełnić ? Dodam jeszcze że lecimy British Airways i na ich stronie już wypełniłem specjalna formę o którą mnie prosili. To jest chyba tak zwane APIS. I jeszcze jedno dla pewności. Czy napewno nie musimy wypełniać ESTA?

Ja zawsze wpisywalam przed lotem wszystkie swoje dane na stronie z ktorej bookowalam bilet, typu # paszportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Frankee napisał:

Cześć wszystkim. Nie będę zakładał nowego tematu. Zapytam tutaj. Jesteśmy półtora miesiąca przed wylotem i zaczynam się martwić o jakiekolwiek papiery które trzeba wypełnić. Mamy wizę turystyczną. Lot typowo na wakacje bez dzieci, na trzy tygodnie. Czy ktoś z was mógł by mi napisać, co przed samym wjazdem do stanów trzeba wypełnić ? Dodam jeszcze że lecimy British Airways i na ich stronie już wypełniłem specjalna formę o którą mnie prosili. To jest chyba tak zwane APIS. I jeszcze jedno dla pewności. Czy napewno nie musimy wypełniać ESTA?

Nic nie wypelniasz......... Masz bilet, masz promese w paszporcie. Wsiadasz i lecisz.

W samolocie wypelniasz tylko deklaracje celna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć. Mam pytanie co do pieniedzy. Mamy zamiar zabrać w gotowce 2000$, na nas dwoje. Pobyt 3 tygodniowy w czterech miastach. Hotele opłacone już z góry w każdym mieście. Tak samo mamy opłacone różne atrakcje. Resztę pieniędzy  chce zachować na kartach. Czy nie będą mieli problemu na granicy ze tylko tyle gotówki mamy przy sobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...