Jump to content

długość pobytu

Recommended Posts

Witam 

Chciałabym się zapytać ponieważ mam problem, nie wiem co oznacza przybita pieczątka która otrzymałam na lotnisku w USA. Mam pieczątkę na której napisana jest data przylotu oraz do kiedy mogę przebywać na terenie USA. Jednak na dole dopisane jest długopisem 6 WK TIX. Co to oznacza? 

2 minuty temu, edyta12 napisał:

Witam 

Chciałabym się zapytać ponieważ mam problem, nie wiem co oznacza przybita pieczątka która otrzymałam na lotnisku w USA. Mam pieczątkę na której napisana jest data przylotu oraz do kiedy mogę przebywać na terenie USA. Jednak na dole dopisane jest długopisem 6 WK TIX. Co to oznacza? 

6 week ticket na moje oko - masz bilet powrotny 6 tygodni od daty przylotu ?

24 minuty temu, edyta12 napisał:

Mam bilet powrotny w sumie za 8 tygodni od daty przylotu. Co to oznacza że mam wrócić za 6 tygodni czy mogę zostać tyle na ile mam bilet ?

A jaka date do ktorej mozesz przebywac Ci wpisali ? Generalne ta data jest istotna, nie ten dopisek. Jezeli masz watpliwosci, to sprawdz I-94 on-line bo zdaje sie mozna.

Teraz, kzielu napisał:

A jaka date do ktorej mozesz przebywac Ci wpisali ? Generalne ta data jest istotna, nie ten dopisek. Jezeli masz watpliwosci, to sprawdz I-94 on-line bo zdaje sie mozna.

Mam wpisane 10 grudzień .. dzięki za odpowiedź.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...