Skocz do zawartości

długość pobytu


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 6/17/2017 o 08:22, Lx13 napisał:

Nie pieprzcie farmazonów. Dobrze wiecie ze jak zacznie kombinować z data powrotu tj. wydluzy pobyt w USA poza ten zadeklarowany to ma praktycznie po wizie i Amerykę bedzie oglądać w YouTube.

Nie tak do konca.

W 2010 na granicy powiedzialem ze na okolo 3 tygodnie lece (powrotny bilet mialem chyba po 22 dniach) na slub w rodzinie plus zobaczyc LA - co bylo prawda (w ambasadzie mowilem ze na slub chce leciec na tydzien - dwa). Urzednik zaczal sie wypytywac jaka relacja tej osoby co sie hajta oraz ile gotowki mam ze soba - nie pytal o bilet powrotny. Wbil mi ze pol roku moge siedziec. W miedzyczasie jak bylem kumpel wygral wejsciowke do grubego turnieju w pokera w LA (dogadane z nim wczesniej mielismy, ze jesli ktorys z nas wygra pakiet na jakis gruby turniej to drugi tez leci - rok wczesniej ja lecialem do Macau i kumpel tez przylecial) wiec kupilem nowy bilet powrotny na 3 tygodnie pozniej. Nikt nigdy sie mnie nie czepial ze siedzialem dluzej niz mowilem. A wielokrotnie wjezdzalem.

Inna sprawa, jak mieszkasz przykladowo w Kanadzie i autem przekraczasz granice, to I94 masz w formie papierowej, jedziesz powiedzmy na weekend na powrocie mozesz oddac to I94 ale nie musisz jesli planujesz kolejne wjazdy w ciagu waznosci I94. Wiec na granicy mowisz, ze jedziesz na weekend co jest zgodne z prawda i realiami, a I94 oddajesz po pol roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 17.06.2017 o 20:37, Dracid napisał:

Lx13, nie za ostro? Pohamuj się czasem. I przeczytaj uważnie, na kiedy jest bilet powrotny i o co ktoś pyta.

Nie uważam, że pieprzę farmazony, za to chamstwo z Twoich słów bije na kilometr.

dokładnie tak co odpowiedź to ostro jedzie po każdym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie lubię kłamców co oszukują zeby dostać wize

2. Nie lubię jak kłamcy dają rady i bym, tzn zeby tez kłamali. Czemu? Bo byc moze sa ludzie uczciwi i jak zaczną kłamać to beda cierpiec

I tyle. Nie podoba sie? Nie czytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lx13 napisał:

1. Nie lubię kłamców co oszukują zeby dostać wize

2. Nie lubię jak kłamcy dają rady i bym, tzn zeby tez kłamali. Czemu? Bo byc moze sa ludzie uczciwi i jak zaczną kłamać to beda cierpiec

I tyle. Nie podoba sie? Nie czytaj.

czy zaczną klamac czy tez nie to będą plakac i cierpieć. Czy da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2017 o 22:20, Lx13 napisał:

Sorry Darcie, na głupotę odpowiadam ostro. Dobrze wiesz o co mi chodziło z pobytem, a twój post jest głupi (delikatnie mówiąc).

Kurczę, dopiero teraz zobaczyłem Twojego posta. Jest Pan mistrzem i po raz kolejny udowodnił Pan jak uważnie czyta (nie jestem żadnym Dartem, heh).

A co było głupiego w moim poście, mógłby Pan wyjaśnić?

Po to jest forum, żeby czytać, nie sądzisz? I ponawiam prośbę o bycie chamskim we własnym gronie znajomych, może oni są mniej wyczuleni na Pańskie wątpliwej jakości poczucie kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...