Skocz do zawartości

Drugi raz po wizę turystyczną.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Rok temu jak uczeń 3 klasy technikum udałem się do ambasady po wizę turystyczną.  Została przyznana na rok czasu.

Zgodnie z planem 1 lipca polecialem do NY i tam spędziłem 2 miesiące wakacji. Byłem tam z bratem- studentem, który dostał wizę na okres 10 lat, jednak za drugim podejściem. 

Wiza skonczyla mi sie w tym roku 23 kwietnia. I tak jak w poprzednim roku planuję znów udać się na wakacje do kuzyna. 

Przez ten rok zmieniło się tyle, że skończyłem szkołę i raczej na 99% zdałem mature, 30 czerwca bedą już wyniki. Zaraz po otrzymaniu dyplomu z wynikiem matur mam zamiar złożyć papiery na studia.   

Jestem na etapie wybory terminu spotkania, bo zdecydowałem się jednak na spotkanie a nie dropboxa czy jak to tam 

Jak wygląda moja sytuacja ? Bo niby teraz nigdzie się nie uczę i obawiam się, że słabe mam szanse.. 

jak myślicie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
15 minut temu, Lx13 napisał:

Wg mnie tym 2 miesiącem zniszczyłeś sobie wiarygodność. 

Pamiętajmy, że są ludzie mający więcej szczęścia niż rozumu. Na miejscu Kamila bym odpuścił na dłuższy czas wizytę w US i budował związki z PL, ale z drugiej strony, jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz. Jak chce szastać hajsem na darmo to nikt Mu nie zabroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...