Skocz do zawartości

Transcript of records/ Wykaz ocen w nauce


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze planuje sie zaczac doksztalcac, potrzebuje transkryptu ocen z licem (miedzy innymi). Napisalam maila do swojej szkoly i odpowiedzieli mi, ze nie wiedza o co chodzi i co to ten transkrypt jest. :P Jako, ze sama nie wiem  - czy to jest po prostu odpis swiadectwa czy wykaz ocen z 3 lat nauki czy jeszcze cos innego, zwracam sie do was. Mozna gdzies znalezc wzor takiego dokumentu? Czy wystarczy, ze wysla mi kopie swiadectwa z trzech lat i ja potem to niose do tlumacza? Eh!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się wypowie ktoś jeszcze , ale ja dostawałem na studiach coś takiego w formie papierowej (pieczątki na każdej stronie chyba) spięte ładnie jakimś takim kółeczkiem. I wyglądało to tak na każdej stronie oddzielnie rozpisany każdy semestr ( u Ciebie będzie to rok)  i średnia oraz na końcu średnia z trzech lat. Aha nie wiem czy trzeba ale u mnie była tez liczba godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transcript jest wysylany przez szkole - wiec Ty tego nie dostarczasz - Lukasz opisal ladnie - to jest oficjalna lista wszystkich przedmiotow, godzin i stopni z liceum. Teoretycznie ta lista powinna byc po angielsku. Jezeli liceum tego nie moze przetlumaczyc, spytaj sie college'u tu co zrobic z transcriptem po polsku. Albo powiedza ze sami to zrobia, albo poprosza zeby to bylo zrobione przez jakas agence - jak WES, naprzyklad. Good luck :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 3 lat czy ostatniego roku? Już w mailu mi powiedzieli że po ang nic nie zrobią i zasugerowali tłumacza.  W ogóle mi napisali że mam sobie przyjść do sekretariatu i składać podania. Mimo iż napisałam że jestem za granicą no i uczelnia  też taka nie polska.. na 100% wiem że będzie problem jak im napiszę że muszą to przesłać na uczelnie sami. Ale tego się spodziewałam. Nawet mężowi powiedziałam że łatwiej mi będzie pójść i zdać GDE niż rozmawiać z moim liceum.. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalam maila do uczelni i mam nadzieje, ze szybko mi odpowiedza co z tym transkryptem. W ogole jestem ciekawa czy beda mogla sie zapisac jako military spouse czy international student (jako ze nie jestem obywatelka..)  :P Generalnie mam nadzieje, ze na te wojskowe stypendia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...