Skocz do zawartości

Transcript of records/ Wykaz ocen w nauce


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje! A czy mogę zapytać, jaka kwota musiała być zainwestowana, aby dyplom mógł dojść do skutku? Ja akurat jestem trochę niecierpliwa i ukończyłam 30 kredytów około 10 przedmiotów w Community college i poszukuję opcji żeby od razu iść na Master (interesuje mnie księgowość, i nawet jest takie coś co się nazywa dla non-Accounting majors). Panicznie staram się pominąć przechodzenie bachelors degree , żeby nie musieć brać tych wszystkich general przedmiotów). Tak tylko się zastanawiam trochę jak ugryźć kwestię kosztu. Trochę wkurzyłam sie już na starcie, o ile ewaluacja poszła gładko i wszystko uczelnia przesłała w ciągu tygodnia, to różne uczelnie sobie życzą różne ewaluacje…. A ja nie ogarniam tego procesu jeszcze nie mam ewaluacji, a chciałabym znać koszt a nikt nic nie wie dopóki nie zaaplikujesz. Skompletowałam FAFSĘ i tam był tylko jakoś William Ford loan… @Roelka v.2 mogłabyś się podzielić info jak będziesz finansować swój następny stopień studiów ? Robiłaś full czy part-time?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc szkol wymaga bachelors degree zeby kwalifikowac sie do masters. Z tego co czytam tylko garstka szkol oferuje polaczony bachelor/masters. Watpie zeby udalo ci sie pominac general courses. 

Ja finandowalam studia poprzez GI Bill od meza. Full time, studia oplacone 100%. Zostalo mi jeszcze troche srodkow na masters i reszte pewnie bede finansowac jakims students loan. Ale jeszcze sie tym nie interesowalam. :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Roelka v.2 said:

Szczere, nie mam pojecia jak to przeliczaja tutaj na credits :p Ale zycze powodzenia w kwestii edukacji :)

Kazda uczelnia przelicza inaczej. Napewno zalicza jej COS, ale tez napewno mniej niz powinni ;) W koncu te uczelnie to money-making enterprize i jest korzystniej dla nich zeby jak najwiecej kursow odbebnila u nich.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 16.07.2022 o 08:40, Roelka v.2 napisał:

Nie moge uwierzyc ze zalozylam ten temat na starym koncie w 2017 roku... meczylam sie wtedy jeszcze z dogadaniem sie ze swoim liceum. 

Koniec koncow studia zaczelam na jesien 2019. 

A dzisiaj moge sie pochwalic ze studia zakonczylam i jestem dumna posiadaczka bachelors degree in psychology & criminal justice. :D

Na jesien bede zaczynac masters. :D

Gratulacje! Ale mam szczęście, że założyłaś ten temat, no i oczywiście super, że są osoby które dzielą się swoimi doświadczeniami. Ja się pochwalę, że zdałam FE Mechanical niedawno :lol: i teraz zostało mi zbierać doświadczenie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam magisterkę dla career changers i się zapisałam ;) nie będę musiała brać żadnych prerequisites , tylko to co trzeba zrobić w ramach tego programu (30 kredytów). Otrzymałam moja piękną ewaluację, prawie każdy przedmiot zaliczony na 1-1.5 kredytu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...