Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

On 8/10/2017 at 9:35 AM, kzielu said:

A co to znaczy "fajna" ?

W zaproszeniu - jezeli nie jest tego samego dnia, jasno pisza ze to jest istotne wydarzenie i zeby sie stosownie ubrac - na mojej (~70 osob, w sadzie downtown Cinci) trafilo sie kilka osob ktorej najwyrazniej nie zrozumialo co napisali ale uznali ze nie musza...

Jak wielu ludzi chodzi na sluby w jeansach, takim to nie zalezy...

Jestem ciekawa jak bardzo uroczysta jest przysiega i ceremonia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
7 minut temu, BBerry napisał:

Jak wielu ludzi chodzi na sluby w jeansach, takim to nie zalezy...

Jestem ciekawa jak bardzo uroczysta jest przysiega i ceremonia :D

To zalezy, ale w wiekszosci przypadkow chyba dosc uroczysta. Mi sie osobiscie podobalo, w koncu nie codziennie dostaje sie obywatelstwo innego panstwa, trzeba sobie rowniez zdawac sprawe co konkretnie sie przysiega bo mam wrazenie ze wiekszosc to nie bardzo do konca rozumie slowa przysiegi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kzielu napisał:

To zalezy, ale w wiekszosci przypadkow chyba dosc uroczysta. Mi sie osobiscie podobalo, w koncu nie codziennie dostaje sie obywatelstwo innego panstwa, trzeba sobie rowniez zdawac sprawe co konkretnie sie przysiega bo mam wrazenie ze wiekszosc to nie bardzo do konca rozumie slowa przysiegi...

No i właśnie ta przysięga mnie wciąż powstrzymuje przed złożeniem papierów. Zbytnich obowiązków już na mnie nie naloza bom już wiekowy i bardziej mi patrzeć na ksiezowa górkę niż w okopy. Na Koree raczej już mnie nie wyślą...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BBerry napisał:

Niektorzy ludzie to po prostu wstyd. Slub to w koncu okazja zeby sie ladnie ubrac!

W swoim mniemaniu pewnie byli ładnie ubrani. Nie przyglądałem się, może te japonki kosztowały że 400 bucsow, razem z równie drogimi shortami i t-shirtem niewiele mniej niż mój smoking.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, andyopole said:

W swoim mniemaniu pewnie byli ładnie ubrani. Nie przyglądałem się, może te japonki kosztowały że 400 bucsow, razem z równie drogimi shortami i t-shirtem niewiele mniej niż mój smoking.

Ciekawe gdzie pracuja i co dla nich znaczy "zle" sie ubrac. Nie chodzi o cene tylko o szacunek. Wole jak ktos zalozy nawet garnitur z lumpeksu ktory wciaz dobrze wyglada, niz ktos co mysli ze szorty sa stosowne na wesele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, andyopole said:

Polsce już przysiegalem, nikt mnie z tej przysięgi nie zwolnił. I gdybym musiał wybierać nie miałbym wątpliwości.

Jak to przysiegales? Ja sie w PL urodzilam i jakos nie mialam okazji nic udowadniac ;) Obywatelstwo jak najbardziej zostaje nienaruszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...