Skocz do zawartości

Sponsorowanie przez pracodawcę na GC.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

powiedzmy ze zrobisz prawo jazdy na tej wizie rocznej w Kanadzie.. Na samochody osobowe tak. Pamiętaj ze co Prowincja to inne zasady na prawo jazdy a Ty masz prawo jazdy z Polski a żadna Prowincja nie ma podpisanej umowy z Polską na wymianę prawa jazdy. Poczytaj strony Prowincji o zasadach m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sly6 napisał:

powiedzmy ze zrobisz prawo jazdy na tej wizie rocznej w Kanadzie.. Na samochody osobowe tak. Pamiętaj ze co Prowincja to inne zasady na prawo jazdy a Ty masz prawo jazdy z Polski a żadna Prowincja nie ma podpisanej umowy z Polską na wymianę prawa jazdy. Poczytaj strony Prowincji o zasadach m

 

Wiem, chodzi mi o to, żeby zdać prawo jazdy na osobowe, po czym przystąpić do egzaminu na ciężarowe. 

Z tym prawem jazdy zacząć jeździć w Kanadzie, dostać tam stały pobyt( wiem ze to realne w zawodzie kierowcy)

i dopiero starać się o sponsoring do stanow, lub zostać w Kanadzie na stałe.

 

Okrezna droga, ale jeśli nie powiedzie się w loterii, lub ja zlikwidują, uważam ze to dobry pomyslpomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hubert Kaczmarczyk napisał:

 

Wiem, chodzi mi o to, żeby zdać prawo jazdy na osobowe, po czym przystąpić do egzaminu na ciężarowe. 

Z tym prawem jazdy zacząć jeździć w Kanadzie, dostać tam stały pobyt( wiem ze to realne w zawodzie kierowcy)

i dopiero starać się o sponsoring do stanow, lub zostać w Kanadzie na stałe.

 

Okrezna droga, ale jeśli nie powiedzie się w loterii, lub ja zlikwidują, uważam ze to dobry pomyslpomysł

realne od danej Prowincji oraz czasu. Pamiętam te czasy gdy można bylo zdobyć tak stały pobyt i taki czas ze czekałeś czekałeś... To weź pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Hubert Kaczmarczyk napisał:

I jeszcze mi się nasunęło jedno pytanie, 

czy gdybym dostał wizę studencka, jeszcze nie orientowałem się na jakiej zasadzie mogę ja uzyskać,

Czy na wizie studenckiej mogę zrobić CDL ?

Generalnie na wizie studenckiej nie mozna pracowac. Jedynie wykonywac prace na terenie kampusu, itp.

Wize studencka dostaje sie na zasadzie - 1. pokazujesz ze masz kase na pokrycje oplat https://www.universitylanguage.com/guides/how-much-will-a-us-college-education-cost/ 

(Dla nie rezydentow jest to przedzial od 15,000$ + ... za rok) 2. Aplikujesz do wybranej szkoly,  nastepnie aplikujesz o wize studencka (albo odwrotnie, musisz poczytac).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...